İnstagram Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır

İnstagram Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır


İnstagram yakın bir zaman içinde ünlüler, markalar ve işletmeler için onaylı hesap özelliğini duyurdu. Henüz ülkemizde çok az marka tarafından kullanılan, instagram onaylı hesap nasıl alınır konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Ünlüler ve markalar tarafından oldukça ilgi görmesinden dolayı sahte hesaplar’da oldukça fazla ortaya çıkmaya başlamıştı. Onaylı hesap sistemi ile onaylı hesapları kolaylıkla ayırt edebileceksiniz. Tıpkı Facebook, Twitter gibi sosya mecralarda olduğu gibi onaylı hesapların yanında bir onay simgesi göreceksiniz.

Hesap doğrulama özelliği ile birçok taklit hesabı kolaylıkla ayırt edebileceğiz. Özellikle takipçileri çok fazla olmayan markaların hesaplarını onaylatması ile taklit hesaplardan ayır edilebilecektir. Özellikle ünlülerin hesaplarında oldukça fazla sahte hesap olmasından dolayı instagram bu konuda bir adım atmak zorunda kaldı. Ülkemizde Ülker, Türkcell gibi firmalar onay simgesini ilk alan firmalar oldu. Henüz ünlülerden hesabını doğrulatan olmadı ama özellik zamanla daha da yaygınlaşacaktır. Şimdi asıl konumuza dönelim. Aşağıdaki şartları karşılamanız durumda hesabınızı onaylatabilirsiniz.

Onaylı hesaplar:

1) Mark Zuckerberg: http://instagram.com/zuck

2) Kevin Systrom : http://instagram.com/kevin

3) Facebook: http://instagram.com/facebook

4) Skype : http://instagram.com/facebook

5) Google: http://instagram.com/google

6) Bing : http://instagram.com/bing

7) Microsoft: http://instagram.com/microsoft

8) Ulker: http://instagram.com/ulker

9) Turkcell: http://instagram.com/turkcell

10) Apple: http://instagram.com/microsoft

İnstagram hesabı nasıl onaylatılır ?

İnstagram hesabınızın taklit edildiğini düşünüyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Tıklayın

Onaylı hesapla alakalı şartlar ve iletişim bilgileri güncellenecektir. Şimdilik yukardaki sayfayı kullanarak markaların taklit hesapları veya kişisel hesaplardaki sahte hesapları bildirip kapattırabilirsiniz. İnstagram tarafından şartların ve linklerin yayınlanmasından sonra sayfa güncellenecektir. Daha detaylı bilgi için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan