İnstagram Mail Adresi / Telefon Numarası

İnstagram Mail Adresi / Telefon Numarası

Merhaba Instagram ile ilgili sıkıntı yaşayan dostlar, Instagram’ın son zamandaki güzelleşen yenilikleriyle birlikte kullanıcılarda bir hayli keyif alarak uygulama içerisinde dolaşmaya başladığını belirtebiliriz. Bu yüzden Instagram kullanıcıları hayatındaki bir bölümü illaki uygulama içerisinde paylaşmak veya sergilemek istiyor’da diyebiliriz. Ancak bazen kullanıcılar Instagram uygulaması hakkında veya Instagram ile alakalı bir sorun ile karşılaştıklarında Instagram’a nasıl ulaşım sağlayacaklarını bilmiyorlar, bu olay birçok kişinin başına gelmiştir, bu yüzden artık Instagram’a ulaşabilmeniz için size en basitiyle neler yapacağınızı göstereceğiz. Instagram iletişim maili veya telefon numarası nedir diye soranlar için…

İnstagram İletişim Hattına Nasıl Ulaşırım?

Ülkemizde maalesef bu konuyla alakalı Instagram veya facebook ofisi mevcut değil, bu yüzden herhangi bir telefon numarası ile Instagram’a ulaşım sağlayamıyoruz ancak Instagram uygulamasıyla alakalı veya telefon ile alakalı bir sorununuzda 11870 teknoloji ile alakalı destek numarasını kolaylıkla arayabilirsiniz, destek hattında sorununuzu belirtmeniz halinde size çözüm için destek verilecek olup birden fazla yöntem ile’de bu sorunun neden kaynaklandığını bulup çözümlemek için uğraşacaklardır. Bu numarayı arayarak teknoloji ile alakalı tüm sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

İnstagram Mail Adresi Nedir?

Instagram ile iletişim sağlayabilmek için bir mail adresi mevcut değil ancak Instagram sorunlarınızı çözmek adına https://help.instagram.com/ adresi sizleri bekliyor, buraya girdiğinizde sorununuzu ekranın en üst orta kısmında yer alan arama bölümüne yazmanız yeterli, o kelimeyi aratarak çözüm aratabilirsiniz. Çıkan herhangi bir çözümü uygulama içerisinde deneyerekte olup olmadığını test edebilirsiniz.

[email protected] bu mail adresi ise daha çok medya için Instagram’da yer almaktadır, bu yüzden buraya herhangi bir sorun ile ilgili bir mail attığınızda muhtemelen size geri dönüş yapılmayacaktır.

İnstagram ile Nasıl İletişime Geçerim?

Instagram’a yukarıda belirttiğimiz çözümler dışarısında ulaşım sağlamanız ancak partner firmalar ile olabilir, bunun dışında maalesef Instagram bu konularda pek yardımseverliğini gösteremiyor, ancak Instagram uygulaması içinde veya dışında, hesabınız ile alakalı bir sorununuz var ise bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz, sizlere gün içerisinde cevap vereceğimizden şüpheniz olmasın, sorun bekliyoruz. 🙂

Benzer konulardan biri olan Instagram Durduruldu Hatasının Çözümü ‘nü yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan