Instagram Mail Adresi Değiştirme

Instagram Mail Adresi Değiştirme

Instagram hesabınızda mail adresi değişikliği yapmak istiyorsunuz ama bu işlemin nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz, bunun için yapmanız gereken işlemin oldukça basit oldığunu söylememiz içinizi rahatlatabilir. Instagram mail değişme işlemine aslında daha önce rastlamış olabilirsiniz ama nasıl olduğunu unutmuşta olabilirsiniz, şimdi sizlere bu işlemin nasıl hemen yapılacağını göstereceğiz.

Instagram’da mail adresi değiştirme deyince aklınıza ya hesabınız çalışmış olabilir ya da farklı bir mail adresine geçmiş olabilirsiniz. Ayrıca mail değişikliği bir de hesap satışlarında genellikle kullanılmaktadır, mail adresi değişikliği yaptıktan sonra yeni mailiniz ile Instagram hesabınızı yönetmeye devam edebiliyorsunuz.

Instagram mail adresi düzenlemesi için öncelikle profilinize giriş yapıyorsunuz daha sonra profilinizde takipçi sayınızın altında yer alan “Profilini düzenle” seçeneğine tıklayın, bu seçenek sonrası gelen pencerenin alt kısmında mail adresinizi göreceksiniz, burada bulunan mail adresini silerek hesabınıza ekleyecek olduğunuz yeni mail adresini girin. Yeni mail adresi sonrası size onay maili gönderilecektir, bu onay mailini kabul ettikten sonra artık hesabınızı yeni maile geçirmiş olacaksınızdır.

Instagram Mail Düzenleme

Instagram mail adresi değiştirme hakkında sorun yaşar iseniz bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz, sizlere en kısa süre içerisinde yorum olarak dönüş sağlayacağız ve mail adresi değiştirme hakkında yaşamış olduğunuz sıkıntıları çözmeye çalışacağız. Bu konu sonrası bir sonraki farklı yazımız olan Instagram Toplu Mesaj Silme makalemizi okuyabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan