İnstagram Kaydedilenleri Toplu Silme

İnstagram Kaydedilenleri Toplu Silme

Instagram’da kaydedilenleri toplu silme nasıl yapılır 2020 sorusuna bu yazıda cevap bulacaksınız. Bildiğiniz gibi Instagram’ı günlük blog olarak hatta vlog olarak bile kullanılıyor. Instagram adreslerinde oldukça fazla gönderi paylaşımı, hikaye paylaşımı ve mesajlaşma oluyor. Tabi bunlar birden fazla olunca bir hayli temizlemek zorlaşıyor. Tek tek temizlemek yerine bunları toplu şekilde nasıl temizleriz, Instagram’da kaydettiklerimizi nasıl sileriz sizlere bundan bahsedeceğiz. Yazımıza giriş yapmadan önce Instagram Şifre Kırma İşlemi 2019 adlı yazımıza göz atmanızı öneririz.

Instagram Kaydedilenler Toplu Silme 2020

Instagram‘da daha önceki yazılarımızı incelerseniz bu konu hakkında birçok bilgi verdik ancak sizlere burada şimdi bu konu hakkında daha detaylı bir açıklama yapacağız. Cevrik.com olarak Instagram kaydedilenleri toplu olarak nasıl silersiniz gelin birlikte bakalım;

Android Kaydedilen Fotoğrafları Toplu Silme

Bildiğiniz gibi kaydedilenler uygulama veritabanı yada galerinize geçmektedir. Bu geçen resim olsun dosya olsun yazı olsun hiç farketmez android lerde sağ üst kısımda bulunan üç noktaya tıklayarak özelliklere gidiniz. Özellikler bölümünde yer alan çoklu seçimi aktif ederek toplu silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz

iOS (iPhone) Kaydedilen Fotoğrafları Toplu Silme

iPhone kullanıcıları ise yine android kullanıcılarında olduğu gibi kaydedilenler bölümüne gelerek “Tüm Kaydedilenler” kısmına girin ve burada yer alan sağ üstteki üç nokta kutucuğundan toplu seçim aracına gelin ve silmek istediğiniz / kaydedilenler kısmından kaldırmak istediğiniz tüm fotoğraf ve videoları seçerek “kaldır” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Instagram kaydedilenleri toplu olarak kaldırma veya silme işlemi hakkında sorularınız varsa bizlere buradan ya da sosyal medya adreslerimiz üzerinden sorabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan