Instagram Kaydedilenleri Bilgisayardan Görme

Instagram Kaydedilenleri Bilgisayardan Görme

Instagram’a Aralık 2016 tarihinde eklenen Kaydedilenler özelliği sayesinde insanlar istedikleri gönderileri profillerinde saklayabiliyorlar, hemde bu gönderileri sadece kendileri görebilmekteler. Bir nevi Pinterest tarzı gelen bu özellik sayesinde bizlerde istediğimiz bize yarar gönderileri kaydediyor ve lazım olduğunda kolayca bulabiliyoruz. Peki ya Instagram kaydedilenler pc üzerinden nasıl görüntülenir diyorsanız bunun için sizlere ipuçları vereceğiz.

Instagram’ın kaydedilenler özelliğini mobil uygulaması sayesinde raharlıkla profilimize girerek görebiliyoruz ancak bilgisayar üzerinden nasıl görüntüleyeceğimizi bilmiyoruz, bunun için bizlere birçok istek geldi ve sizleri kırmamak adına bu yöntemin Instagram internet sitesinde doğal olarak olmayan yöntemi ile sadece yapabileceğiniz işlemi söylemek istiyoruz.

Instagram kaydedilenleri pc üzerinden görmek için yapmanız gereken Windows 10 kullanıcıları için Windows market üzerinden Instagram uygulamasını indirmeleri gerekiyor, bu sayede aynı mobil uygulamada olduğu gibi profilinize giriş yaparak kaydettiğiniz gönderileri görebilir veya yeni gönderiler kaydedebilirsiniz.

Instagram kaydedilenleri bilgisayar üzerinden yukarıda gösterdiğimiz Windows 10 yöntemi ile görebilirsiniz, ancak Windows 10 kullanıcısı değilseniz bunu yapmanız için sizlere bluestacks uygulaması gerekmektedir, bu uygulama sayesinde bilgisayarınız üzerinde android tabletiniz olmakta ve bu tabletin içerisine Instagram uygulamasını yükleyerek artık kaydedilenleri görebileceksiniz, kaydettiğiniz gönderileri yine profiliniz aracılığı ile bakın. Ayrıca yeni gönderileri’de kaydetme ikonuna tıklayarak kaydedilenler bölümüne aktarabilirsiniz.

Yukarıda göstermiş olduğumuz yöntemler dışında herhangi bir yöntem ile maalesef ki kaydedilenler kısmını görememekteyiz. Belki ilerleyen zamanlarda Instagram’ın internet sitesine bu özellik eklenerek kontrol edilebilir ancak şuanlık böyle bir şey mümkün değildir. Böyle bir özellik eklendiği taktirde sizlere bilgilendirmeyi hem sosyal medya adreslerimizden hemde cevrik.com üzerinden anında bildireceğiz.

Instagram kaydedilenleri pc üzerinden nasıl görebileceğimizi öğrendiğimize göre diğer bir sorun olan Instagram Anket Ekleyemiyorum sorununun çözümünü inceleyerek artık hikaye bölümünde anket ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan