Instagram Hikayemi Görenler

Instagram Hikayemi Görenler

Instagram dünyayı saran çok aktif kullanıcı sayısı yakalamayı başarma yolunda büyük adımlar atmaya devam ediyor. Gelen son güncellemeler arasında yer alan hikayem özelliği bu konuda oldukça iyi analizler ortaya koymakta. İlk çıktığında büyük tepkilere maruz kalsa da şuanda birçok kişi bu özelliği kullanmakta, hikaye atmasa bile izlemekteler.

Peki ben ilk defa hikaye atacağım, daha önceki Instagram Hikaye Gizleme Nasıl Yapılır göstermiştik, peki ya hikaye atınca hikayemi gören kişilerin listesine nasıl ulaşabilirim diyorsanız işte o işlemde şu şekilde inceleyelim.

Yeni paylaşmış olduğunuz Instagram hikayeyi kimler izlemiş / kimler görmüş bakmak istiyorsanız yapacağınız işlem çok basit, öncelikle Instagram’ı açarak anasayfa’nın sol üst bölümünde yer alan hikayem alanına tıklamak. (1)  Açılan hikayenizde tek yapmanız gereken işlem ekranı aşağıdan yukarıya doğru çekmek. (ya’da aşağıda yer alan görüntüleyen kişi sayısına tıklamak. Örnek bizde: 2) (2) Tıkladığınızda karşımıza çıkan ekranda hikayemi izleyen kişileri görmüş oluyoruz, (3) bizim hikayemizi şuanda 2 kişi izlemiş, istersek izleyenlerin üstüne tıklayarak onların profillerini’de ziyaret etmemiz mümkün. Bu konuda onların profiline hiçbir şekilde bildirim gitmemektedir sorun yapmayın. 🙂

İnstagram Hikayemi İzleyenler

Instagram Hikayemi İzleyen Kişi Sayısını Arttırmak

Instagram’da paylaşmış olduğunuz hikayeyi daha fazla kişiye göstermek istiyorsanız öncelikle Instagram’da takipçi sayınız yüksek olması gerekiyor, ayrıca profiliniz gizli değil’de herkese açık olması gerekli ki sizi takip etmeyen kişilerin bile o hikayeyi görüntülemesi demek daha fazla kişiye o hikayenin ulaşmış olması demektir. Ve tabi ki birde Instagram’ın keşfet bölümüne düşmek, bu bölüme düşmek zor iştir genelde ünlü kişiler düşse-de belli bir kitleye erişim sağladığınızda bu bölüme bazı kişilerin hesaplarında düşmeniz mümkündür.

Diğer Instagram kategorimizdeki yazıları’da okuyarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan