Instagram Hikayeler Bölümü Gizleme

Instagram Hikayeler Bölümü Gizleme

Instagram hikayeler bölümü ile birlikte 2017 yılı içerisinde çoğu kullanıcı bu özelliği kullanmaya başladı yıl 2018’e geldiğimizde de bu süreç hızla artmaya devam etti ancak bazı kullanıcılar çok zaman kaybı yaşadıkları için Instagram hikayeler bölümünü kaldırmak istiyor ve bu bölümde atılan hikayeleri görmek istemiyorlar. Ancak bu işlemin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olamadıkları için ve ayarlar bölümünde de bununla alakalı bir şey bulamadıkları için aramaya başlıyorlar ve çıkan sonuçlar arasında bizi buluyorlar. Instagram hikayeler bölümünün aktif olması ile birlikte arkadaşlarınız yani takipçileriniz attığı hikaye paylaşımlarını Sizler de sürekli olarak izliyorsunuz ve takipçiniz çok ise bitmek bilmiyor sizin zaman kaybınızı arttırıyor değil mi? Sorunun cevabı Kesinlikle evettir, ve bu sorunu çözmek için sizlere yardımcı olmak amacıyla bu konu başlığı altında buluşmuş durumdayız. Şimdi sizlere Instagram hikayeler bölümü nasıl kaldırılır ondan bahsedelim.

Instagram hikayeler bölümü kaldırarak arkadaşlarınızın yani takipçilerinizi hikayelerini izlemek ve Instagram üzerinde çok zaman kaybetmek istiyorsanız Instagram hikayeler bölümünü kaldırmak durumunda kalmışsınız demektir. Instagram hikayeler bölümü kaldırabilmek için ayarlar bölümüne girdikten sonra hikayeler için ayarlar seçeneğine tıklıyoruz ancak burada hikayeleri kaldırma ile birlikte bir seçenek ortaya çıkmamakta. Bu gayet normal çünkü Instagram’ı yapmış olduğu bu özellik zaten insanların sosyal medya uygulamasında daha fazla vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla yapılmış bir uygulama ve ayrıca hikayeler içerisinde koyulan reklamlarda buna hitaben ayrı bir özellik olarak Instagram’ın istediği bir sistem ortaya çıkmış duruma geliyor.

Instagram Hikayeler Bölümü Kaldırma

Instagram hikayeler bölümünü gizlemek veya kaldırmak istiyorsunuz ama sonuca maalesef ki 2018 şubat ayı itibariyle bu konunun açılışı ile alakalı zamanda bu mümkün durumda değildir. İlerleyen zamanlarda Instagram ile alakalı bu gibi özelliklerini kapatmak gibi bir şey ortaya çıkar mı düşünmüyoruz ancak yine de Instagram hikayeleri bölümünü gizleme veya kapatma ile alakalı bir haber paylaşıldığı an ve bu özellik çıktın sizlere ilk bildireceğim bizden haberiniz olsun. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da bu gibi sürprizlere haberdar olabilirsiniz.

Instagram hikayelerini gizleme veya kapatma ile alakalı kişisel olarak bulabileceğiniz diğer haberimiz sayesinde istediğiniz kişinin hikayesini gizlemeyi öğrenebilirsiniz. Konuya gitmek için; Instagram Hikaye Gizleme başlıklı makalemize bakmanız yeterli oalcaktır.

Yorum Yap
0 Yorum yapan