Instagram Hikayede Kişi Etiketleyemiyorum

Instagram Hikayede Kişi Etiketleyemiyorum

Instagram‘da profilimizi günlük blog yada blogger olarak kullanan kişiler gerçekten çok veya kişisel profil olarak sade kullanan kişilerde oldukça çok. Bu kişiler günlük ne yaptıklarını şuan nerede olduklarını bildirmek için Instagram hikayeler özelliğine ihtiyaç duyar. Peki Instagram ‘da Hikaye Nasıl Paylaşılır? Veya Instagram Hikayede Kişi Etiketleme Nasıl Olur bundan bahsedeceğiz.

Instagram’da Hikaye Nasıl Paylaşılır?

Instagram da bilindiği üzere hikaye paylaşma özelliği yeni gelen güncelleme ile gerçekten çok kolaylaştı. Paylaşılan hikayeye resim veya video koyma, filtre ekleme, etiketleme veya emoji ekleme gibi birçok özellik yapabiliyoruz ki bu gerçekten muhteşem bir özelliktir. Instagram’da anasayfaya geldiğimiz zaman sol üst bölümde yer alan + tuşuna tıkladığımız zaman(bu + tuşunda sizi profil fotoğrafınız olacaktır) hikayeye resim yada video eklemek istediğinizi soracaktır oradan sonra filtre veya emoji  veya etiket ekleyebilirsiniz.

Instagram Hikayede Kişi Etiketleyemiyorum?

Instagram’da hikayeye birisini ekleyeceğimiz zaman hikayenin içerisinde emojilerin yanında olan metin ekleme yerine gelip metin yerine  @kişinin-kullanıcı-adı şeklinde yazıp bırakmamız yeterli olacaktır.

Eğer ekleyemiyorsanız kişi sizi engellemiş veya profili gizli olabilir. Diğer yazımızı ziyaret etmeyi unutmayın: Instagram Etiket Ekleme İşlemi

Yorum Yap
0 Yorum yapan