Instagram Hikaye İndirme 2020 | Cevrik.com

Instagram Hikaye İndirme 2020 | Cevrik.com

Instagram’ı 2 dakika bile yanından ayıramayan gençler, yanından telefonunuzu ayıramıyorsunuzdur içindeki uygulamalardan da Instagram’ı. Neden böyle bir giriş yaptığımızı bilmiyoruz ama siz bu yazımızı ziyaret ediyorsanız demek ki Instagram’ın hikayeler kısmını çok kullanıyorsunuz ve bu alanda gördüğünüz resmi veya videoları indirmek istiyorsunuz.

Bugün sizlere hikaye kısmında görmüş olduğunuz herhangi bir kişinin hikayesini nasıl indirebiliriz onu göstereceğiz.

Instagram Hikaye İndirme

Instagram hikaye indirme işlemini yapmak için birden fazla yöntem vardır bunlardan ilk’i eğer hikaye sadece resim ise yani video değil ise “ses kısma ve güç düğmesine” aynı anda basarak ekran görüntüsü alma sayesinde hikayeyi yani resmi telefonunuza kaydetmiş olursunuz.

Ama ben ekran görüntüsü olarak değil normal olarak indirmek istiyorum ya da resim değilde benim ki video ben nasıl indireceğim diyorsanız da sizin için’de 2 yöntemimiz mevcut;

İlk olarak eğer bilgisayar üzerinden hikaye indirmek istiyorsanız şurada yer alan yazımızı okuyarak kolaylıkla indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz: Instagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlemek

Eğer ben mobil kullanıcıyım bilgisayara değilde hikaye’deki videoyu telefonuma indirmek istiyorum derseniz’de sizin için gerekli uygulamanın ismi google play’de yani android telefonlarda “Story Saver for Instagram” Eğer iphone kullanıyor iseniz’de ios store’da uygulama ismi “IG Story Viewer&Saver for Instagram” bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki yer alan isimlerdeki uygulamalardan rahatlıkla hikaye indirme işlemini yapabilirsiniz. Ancak şunu bilmelisiniz ki bu uygulamalar 3.parti uygulamalardır yani Instagram ile hiçbir anlaşması yoktur, güvenlik önemlerini göz önünde bulundurmadan işlem yapmayınız. Cevrik.com bu konuda şikayet kabul etmemektedir.

İndirmeden önce yorumları’da okuyabilirsiniz. 🙂

Yorum Yap
0 Yorum yapan