Instagram Hesap Ekleme Sorunu – Profil Ekleyemiyorum Sorunu

Instagram Hesap Ekleme Sorunu – Profil Ekleyemiyorum Sorunu

Instagram hesap ekleme sorunu birçok kullanıcının canını sıkıyor. Bilindiği üzere son iki güncellemeden önce, Instagram’a birden fazla hesap eklenmesi mümkün değildi. Eğer Instagram güncel değilse bu sorun ortaya çıkabilir. Bunun dışında Vpn gibi ülke sunucu değiştirme programları da bu soruna yol açabilir. Daha önceden telefonun Ip kodu değiştirildiyse, bunun gibi uygulamalarda sorun yaratabilir. Bu sorunu düzeltmek için en yakın telefon bayiliğine gidilmesi gerekir. Aksi takdirde telefon, yakın zamanda kendini aramalara kapatacaktır.

Instagram Nasıl Güncellenir?

Instagramı güncellemek telefonun işletim sistemine göre değişir. Dünyada iki çeşit işletim sistemi vardır. Bunlardan birisi Android işletim sistemi, diğeri ise İOS işletim sistemdir. Instagramı android işletim sisteminde güncellemek oldukça basittir. İlk olarak Goggle Play’e girilmesi gerekir. Daha sonra Instagram arama yerine yazılarak aratılması şarttır. İlk sırada büyük ihtimalle Instagram uygulaması çıkacaktır. Arama sonuçlarında çıkan Instagram uygulamasına basılır. Daha sonra çıkan sekme de iki adet seçenek vardır. Buradan güncelle veya yükle seçeneğine tıklanmalıdır. Uygulama güncel olarak cihaza yüklenecektir. İOS’ta da bu yöntem böyledir. Sadece Google Play yerine Apple Play kullanılır.instagram hesap ekleme sorunu

Instagram’da Bulunan Özellikler Nelerdir?

Instagram’da diğer sosyal medyalardan farklı olarak onlarca özellik vardır. Öncellikle çekilen fotoğrafları filtreleme hatta montaj yapılabilme gibi özellikleri barındırır. Başka insanlar, kötü çıkan fotoğraflar da etiketlendiğinde fotoğrafı şikâyet ederek kaldırabilir. Takip edilen kullanıcıların, günlük hayatta neleri beğendiği incelenebilir. Kullanıcı tarafından beğenilen fotoğraflar tekrar incelenmek üzere görülebilir. Kullanıcının isteğine göre paylaşılan fotoğraflardan bildirim alınabilir. Instagram platformundan teke tek veya grup olarak mesajlaşma yapılabilir. Canlı yayın açılabilir veya günlük hikaye atılabilir. Başkalarının gönderilerine istenilen kullanıcı etiketlenmesi mümkündür.

Instagram En Fazla Kaç Hesap ile Kullanılır?

Instagram’a hesabın içeriğine göre en fazla altı en az bir hesap ile kullanılır. Altı hesaptan fazlasını girmek için özel izinler alınmalıdır. Bunu da ancak Instagram ekibinden alınarak yapılır. Instagram Engellendiğimi Nasıl Anlarım konusunu merak ediyorsanız linke tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan