Instagram Hesap Çalma 2020

Instagram Hesap Çalma 2020

Instagram hesap çalma hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar için bizlerde Instagram hesabı nasıl çalınır 2020 yılına ait güncel hesap kırma taktiklerinden sizlere söz edeceğiz, bu sayede sizlerde bu tüyolar sayesinde istediğiniz kişinin, bu sevdiğiniz kız veya erkek bile olabilir veya hoşlandığınız bir kızın ya da çocuğun Instagram adresi dahil nasıl çalınacağını öğrenebilirsiniz.

Instagram adresi çalacak olan kişi öncelikle kendi güvenliğini sağlamalıdır, yani burada gösterilen taktikler sonrası çalacağınız hesaptan site adresimiz sorumlu tutulamaz. Bu maddeyi kabul ettikten sonra Instagram hesabı çalma işlemine geçebiliriz.

Instagram Hesap Çalma Yöntemleri 2020

Instagram hesap çalma işlemi demek oluyor ki karşınızdaki bir kişiye kin beslediniz veya karşınızdaki kişinin Instagram adresinde neler olup bittiğini ele geçirip öğrenmek isterseniz böyle bir yola çıkmış olabilirsiniz. Instagram hesap çalmanın riskli bir yöntemi olmasa’da ünlü kişilerin hesaplarının çalınması dava açılmasına kadar uzayabilir. Bu yüzden hesap çalmadan önce iki kere düşünmenizde yarar var.

Instagram Hesap Nasıl Çalınır?

Instagram hesap çalmak için birden fazla yöntem vardır, şimdi sizlere bunları sıralayarak uygun olan adımı takip edin ve hesap çalma işlemini gerçekleştirin.

Bunlardan bir tanesi arkadaşınıza kendi bilgisayarınızı vererek oradan Instagram’a giriş yapmasını sağlamak, giriş yaptığında’da şifreyi otomatik kaydet butonuna getirdiğimizde şifre otomatik olarak bilgisayarınıza kaydolacaktır, bu sayede o kişinin kullanıcı şifresini öğrenmiş olacaksınız, şimdi Instagram şifresini öğrendiğimize göre istediğimizi yapmaya başlayabiliriz.

İkinci bir yöntem olarak ise bir uygulama yaparak kullanıcının telefonuna atmak, kullanıcıya o uygulamanın profilimize kimler girmiş görmek amaçlı olduğunu söylemek, bu sayede kişi o uygulamaya giriş yaptığı taktirde kullanıcı adı ve şifresi sizin ekranınıza düşmüş olacak ve Instagram hesabı çalmış olacaksınız.

Üçüncü bir yöntem ise kullanıcının e-posta hesabına erişmek, e posta hesabınıza eriştiğiniz an kullanıcı bir şok ve bir iptal vakası yaşayacak, artık kontrol sizde şifremi unuttum diyin ve yeni şifre oluşturmak için e-posta’ya mail gelsin, işte bu kadar artık kontrolü elinize aldınız kim tutar sizi gençler.

Dördüncü yöntem olarak 2020 yılında eğer bir arkadaşınızın güncel Instagram hesabını çalmak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken işlem o arkadaşınızın telefonundan bir şey bakacağım diyerek telefonu alın ve kendi veya onun telefonu üzerinden kullanıcı adını girerek şifremi unuttum diyin ve telefon numarası ise şifre sıfırlama işlemini seçin. Telefonuna gelecek kod sayesinde şifreyi sıfırlayın ve daha sonra istediğiniz şifreyi oluşturun. Bu sayede hesabı arkadaşınızın telefonundan’da girdiğiniz taktirde farklı bir etkinlik yapmadığınız sürece farkında bile olmayacaktır.

Instagram Hesabı Çalmak Suç Mu?

İllegal her şeyin illaki bir cezası vardır. Bununda illa bir cezası olabilir ancak hesabını çaldığınız kişi sizin ile uğraşır ise bu sonuç ortaya çıkar. Yoksa hiç bir sorun yaşamazsınız. Ama hesap çalma işlemi yapmadan önce düşünmeyi aklınızdan çıkartmayın.

Instagram hesap çalma konusu hakkında sorularınız varsa bu konu altından mesaj bırakabilirsiniz veya sosyal medya adreslerimizi takip ederek oradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan