Instagram Hesap Aç

Instagram Hesap Aç

Merhaba Instagram yeni kayıt olacak dostlarımız, Instagram genellikle genç kesimlerin kullandığı ve hikayem özelliği ile birlikte de oldukça çok fazla kişinin kullandığı en popüler ağlardan bir tanesi. Bu yüzden gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmakla birlikte kendi bünyesinde’de ileri seviyede bir yol katetmektedir.

Peki ya bende artık bu sosyal medya ağına katılmak istiyorum diyenleriniz varsa, buyursun şimdi size en kolay yöntemden Instagram’a kayıt olmayı göstereceğiz;

Instagram hesabı açmak için telefonunuza “Instagram uygulaması” yükleyerek veya bilgisayarınızdan “Instagram.com” u açarak kayıt formu doldurmanız yeterli oluyor, kayıt formunu aşağıdaki gösterdiğimiz şekilde kolayca doldurarak Instagram hesabınızı 2 dakika içerisinde açabilirsiniz;

Eğer bilgisayar üzerinden kayıt olma işlemini seçtiyseniz Instagram.com üzerinden aşağıda gelen formu kendinize göre doldurun. (1)

Daha sonra “Kaydol” seçeneğine tıklayın, işlem bu kadar. (2)

Eğer telefondan kayıt olmak istiyorsanız ilk olarak telefonunuza “Instagram” uygulamasını market üzerinden indirme yapmanız gerekiyor, daha sonra kayıt olmak için uygulama içerisinden “eposta ya da telefon ile kaydol” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. (1)

Daha sonra ister telefon ister e posta seçeneklerinden bir tanesini seçiyoruz. (2)

Seçtikten sonra bir sonraki ekranda bize isim girmemizi ve şifre oluşturmamızı isteyecek, bu işlemleride kendimize göre giriyoruz. (3)

Son işlem olarak “kullanıcı adı” oluşturuyoruz. (4)

İşlem bu kadar, daha sonrasında e-posta onayı ve profil resmi oluşturmayı’da unutmayın tabi ki 😀

İnstagram Mobil Kayıt

İsterseniz 2 dakikalık kayıt olma işlemini “facebook hesabınız sayesinde” 10 saniye’ye de indirebilirsiniz. 🙂

Bu işlem için yukarıdaki birinci resimde yer alan bölümden “Facebook ile devam et” seçeneğine tıklamanız yeterli, facebook hesabınız sayesinde kolay yöntemden bu şekilde hesap oluşturabilirsiniz.

İyi stalklamalar dileriz, ama tabi ki bakmadan geçmek yok değil mi 🙂 ; Facebook Arkadaş Kasma Hilesi 2017

Yorum Yap
0 Yorum yapan