Instagram Hesabı Silme 2020

Instagram Hesabı Silme 2020

Milyonlarca kullanıcısı olan, on milyonlarca kişi tarafından da bilinen sosyal medya platformlarından biri olan Instagram günümüzde yeni sürüm ve güncellemeleriyle gittikçe gelişerek çığır açmaya devam ediyor. Bilindiği üzere, uygulamada tanıdıklarımızla iletişim kurup, karşılıklı paylaşımlarda bulunup güncel  haberlerden ve  dünyadaki gelişmelerden haberdar olup, başkaları hakkında yeni şeyleri öğrenebiliyoruz. 7 ‘den 70’ e  tüm dünya da gencinden yaşlısına, sanatçısından sporcusuna, oyuncusuna hemen hemen herkesin kullandığı uygulama yeteri kadar güvenli olsa da kötü amaçlar içinde başkaları tarafından işgal edilebiliyor.

Instagram 2020 Hesap Silme

Güvenlik eksiklerimizden  hesaplarımız çalınabiliyor.  Canımız sıkıldığında ya da başımıza kötü bir olay geldiğinde uygulamadan soğuyup nefret ediyoruz. Hatta bir süreliğine dondurmak istiyoruz ya da bazılarımız tamamen silmek istiyor.

İnstagram Hesap Silme

Hal böyle olunca da aklımıza hemen İnstagram hesabından nasıl kurtulabilirim sorusu geliyor peki bu durumda ne yapmalıyız? öncelikle İnstagram hesabımızı dondurma seçeneğimiz var belirli bir süre dondurabiliyoruz. İstediğimiz zaman hesabımızı etkinleştirip kullanmaya devam edebiliyoruz  ya da hesabımızı gizli hesap seçeneğini seçerek başkaları tarafından görünmemesini sağlıyoruz. Eğer takipçilerinizin yüzünden sorun yaşıyorsanız, bu problemleri kolayca atlatabilirsiniz. Tanımadığınız kişilerin sizi takip etmesine izin vermeyin ya da  sizi takip ediyorsa onu engelleyin. Bir daha sizi rahatsız edemeyecektir.  Eğer hesabınız çalınmışsa çalan kişiyi de biliyorsanız uygulama yetkilileriyle iletişime geçebilir ve problemlerinizi çözebilirsiniz. Yok ben illa da hesabımı kalıcı olarak silip bir daha kullanmak istemiyorum diyorsanız, hesabınızı silebilirsiniz. Peki İnstagram hesabı nasıl silinir? Aşağıdaki yazımızdan, bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Instagram Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram hesabınızı kalıcı olarak silerseniz adından da anlaşılacağı üzere  kalıcı olarak silindiği için bir daha hesabınıza erişim sağlayamıyorsunuz. Ve hesabınızdaki tüm gönderilerinize ulaşamıyorsunuz. Tüm fotoğraf ya da videolarınız yaptığınız hareketler  kalıcı olarak siliniyor. Instagram hesabını silmek için arama motoruna Instagram hesap silme yazıyoruz, ardından aranan sayfadaki sonuçlardan Instagram hesap silme linkini buluyoruz. Instagram hesabımıza giriş yapıyoruz . Ardından bir önceki sayfadaki linke tıklayarak , karşımıza gelen bilgileri doldurarak hesabımızı kalıcı olarak silebiliyoruz. Umarız sorunsuz bir şekilde istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Instagram Hikaye Nasıl Gönderilir? yazımızda Instagram’ın yeni özelliği olan hikaye bölümünün nasıl kullanıldığını gösterdik, inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan