Instagram Hepsini Gördün Özelliği Nedir?

Instagram Hepsini Gördün Özelliği Nedir?

Instagram hepsini gördün özelliği ile birlikte kullanıcıların neye sahip olduklarını ve bu özelliğin ne işe yaradığı hakkında bilgiler vereceğiz. Instagram son zamanlarda getirdiği yenilikler ile birlikte ekibinin ne kadar sık çalıştığının herkes farkındadır.

Instagram’a en son eklenen bir özellik olarak IGTV söz edilebilir, IGTV Kanal Nasıl Açılır? bilmiyorsanız öğrenebilir veya IGTV Para Kazanma yazılarımıza göz atarak yeni bilgiler keşfedebilirsiniz.

Instagram hepsini gördün özelliği ise haber kaynağı ile alakalı bir olay, bu olay ile kullanıcılara ne verilmiş durumda gelin onları sizlere bahsedelim.

Instagram Hepsini Gördün Özelliği

Instagram hepsini gördün özelliği Instagram ana sayfa akışınızda görmüş olduğunuz tüm gönderileri size bildirir ve bundan sonraki gönderilere bakmanıza gerek kalmadığını hatırlatır. Aslında bu hatırlatma ile kullanıcı boşu boşuna aşağıda görmediği gönderi aramak yerine farklı Instagram sayfalarına girerek diğer gönderilere göz atmaları hedeflenmiştir.

Instagram hepsini gördün özelliği ise 2 gün boyunca görmüş olduğunuz gönderileri kapsamaktadır, diğer günleri ele almamaktadır.

Instagram Hepsini Gördün Özelliği Nasıl Kullanılır?

Instagram hepsini gördün özelliğini kullanmak isteyen kullanıcıların yapmaları gereken işlem tek olarak iOS veya Android platformu üzerinden Instagram uygulamasının son sürümünü yüklemeleri yeterli olacaktır.

Instagram hepsini gördün özelliği hakkında gelişmesi gereken veya sevdiğiniz bir sistem ise bizlere yorum olarak düşüncenizi iletirseniz bu konu hakkında bir seviyeli tartışma gerçekleştirebiliriz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan