Instagram Görüntüleme Hilesi (2020) | Cevrik.com

Instagram Görüntüleme Hilesi (2020) | Cevrik.com

Merhaba Instagram’ın video gönderisi paylaşmayı seven kankaları, Instagram’da sürekli oalrak resim değilde video paylaşıyorsunuz ve bu videoları çok az kişi mi görüntülüyor? Bu video görüntüleme sayısını nasıl arttırırım diyorsanız bugün sizlere video görüntüleme sayısı arttırma hakkında birkaç bilgi ve hile paylaşacağız, bu sayede artık video görüntüleme sayınız düşük değil en az üç rakamlı hatta binlerce kişilere ulaşmasını sağlayacağız, peki nasıl mı yapacağız inceleyin;

Instagram Görüntüleme Hilesi

Instagram görüntüleme hilesinin birden fazla yöntemi vardır, ister görüntüleme satın alın isterseniz de kendiniz hesabınıza giriş yaparak görüntüleme kasabileceğiniz sitelere göz atın, aşağıda görüntüleme hilesi sitelerini paylaşacağız ama her zaman söylediğimiz gibi hesabınızın güvenliğinden “cevrik.com” sorumlu tutulamaz, siteler bizim tanıdığımız vs. de değildir, o yüzden siteyi gözden geçirmeden kullanmayın deriz.

instagramizlenme.com
takipcikazandim.xyz
instafenomeni.net
takipciyurdu.com/tags/instagram-izlenme-hilesi

Eğer görüntülenme satın almak isterseniz;

instagramhilecim.com/fiyatlar

bu gibi sitelerde ortalama fiyatlara görüntülenme satın alabilirsiniz. (Satın almadan öncede referans istemekte yarar var.)

Instagram Görüntüleme Hilesi Anlaşılır Mı?

Instagram’da takipçi sayınız çok değil ama görüntülenme sayınız aşırı fazla ise bazı kişiler bu durumu anlayabilirler, ama takipçi sayınıza orantılı bir görüntülenme hilesi yaparsanız bu işlemin anlaşılamayacağı anlamına gelir.

Ayrıca görüntülenme hilesi yapılan hesabın herkese açık olması bu bot etkisini birazda olsa düşürecektir.

Instagram benzer hile konularımızdan: Instagram Türk Takipçi Hilesi incelemeden gitmeyin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan