Instagram Fake (Sahte) Hesap Açma

Instagram Fake (Sahte) Hesap Açma

Instagram bildiğiniz üzere son zamanların en popüler sosyal medya ağı olmayı başarmış durumda. Instagram kullanıcıları sürekli olarak gelen takip istekleri doğrultusunda acaba bu kişi kim veya acaba bu takip isteği gönderen kişi fake hesap mı diye kafalarda soru işareti doğuruyor.

Instagram üzerinde bir kişiyi kandırmak veya eğlenmek amaçlı olarak fake hesap açan kişiler karşımıza geliyor. Instagram üzerinden fake hesap nasıl açılır şimdi sizlere göstereceğiz.

İnstagram Fake Hesap Açma 2020

Instagram üzerinden fake hesap açma ile alakalı birçok soru karşımıza çıkmakta, bizde takipçilerimiz için bugün fake hesap nasıl açılır göstermek istedik. Ancak burada açılacak olan fake hesaplar ile alakalı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Instagram fake hesap sayesinde istediğiniz bir arkadaşınıza şaka yaparak onunla eğlenebilirsiniz veya kendi hesabınız ile takip istediği gönderdiğiniz bir kişi takip isteğinizi kabul etmediği durumlarda fake hesap sayesinde onun takip isteği kabulünü sağlayarak fotoğraflarını görmeyi başarabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz bir kız veya sevdiğiniz bir erkeğin acaba fake hesaplara karşı duruşunu öğrenerek acaba sizin dışınızda bir işler karıştırıyor mu ve o fake hesabın fotoğraflarını beğenecek mi görebilirsiniz.

İnstagram Sahte Hesap Nasıl Açılır?

Instagram sosyal medya ağında sahte hesap açacaksanız ilk olarak açacağınız hesabın cinsiyetine karar vermeniz gerekecektir. Eğer cinsiyete karar verdiyseniz bundan sonraki işlem bir adet sahte mail açmak olacak. Maili açtıktan sonra ise şimdi hesabın ismine karar verin.

Instagram fake hesap açma hakkında yukarıdaki bilgileri tamamlamış iseniz şimdi normal kayıt olur gibi bilgisayarınız veya telefonunuz üzerinden kayıt olma bölümüne girin ve buradan İsim Soy isim / Mail Adresi / Kullanıcı adınızı ayarladığınız şekilde girin ve üyeliği oluşturun.

Instagram fake hesabı açtıktan sonra ise ilk iş olarak doğru bir profil resmi bulmalısınız. Bu profil resmi ne çok profesyonel olacak ne de çok amatör. Normal bir kişinin resimlerini bulun ve profil fotoğrafınızı karşı taraf anlayamayacak şekilde ekleyin. Daha sonra profilinizin hakkında kısmına uygun bir şekilde okuduğunuz bölümü veya yaşadığınız yeri yazabilirsiniz.

Bu işlemlerde hallolduktan sonra sıra geldi paylaşım yapmaya ancak paylaşımlarımız da dikkat çekmeyecek şekilde yapmalıyız bunun için yine çok profesyonel ya da amatör olmayacak şekilde fotoğraflar seçin ve haftada 2 veya en fazla 3 olacak şekilde günlere yayarak paylaşın.

Profilinizde toplam 9 fotoğraf ve üstü bir rakamı elde ettikten sonra şimdi sıra geldi takipçi kasmaya. Bunun için sitemizde yer alan şu konuyu inceleyebilirsiniz: Instagram Türk Takipçi Hilesi 2020

Yeteri kadar takipçide kastıktan sonra istediğimiz yani yemimizi takip ediyoruz. Bu sayede fake hesap olmadığını anladığı taktirde sizin takip istediğini onaylayacaktır.

Not: Bu fake hesapları birkaç tane açarak fotoğraf altlarına bir iki tane arkadaş olarak yorum yaparsanız karşı tarafın anlaması zorlaşacaktır. Ancak açacağınız fake hesap kız ise diğer hesaplarda kız olmalıdır. Eğer erkek ise diğer hesaplarda erkek olursa daha iyi olur. Sadece arada bir iki tanesi farklılık gösterebilir.

Bu yazımızda size Instagram fake hesap yani sahte hesap nasıl oluşturulur göstermiş ve anlatmış olduk. Umarım yardımcı olmuşuzdur ve kafanıza takılan bir soru işareti var ise bize yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan