Instagram Facebook ile Giriş Nasıl Yapılır?

Instagram Facebook ile Giriş Nasıl Yapılır?

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, sizlere hayatınızın eğlenceli anlarını başka kişilerle paylaşmanıza şans tanıyor. Üstelik bu kişileri seçme hakkı da tamamen size ait. İster sadece takipçi listenizde bulundurduğunuz arkadaşlarınıza özel bir hesap türü seçebilir, isterse de sizi arayan herkese açık bir profil oluşturabilirsiniz. Birçok özelliğiyle kullanıcıların daha kolay istediğini paylaşma imkanını sunan platformda başka kişilerinde neler yaptıklarına göz atabilirsiniz. Hiçbir güvenlik sıkıntısı yaşanmayan instagram’da ünlü kişilerin hayatlarına dair istediklerinizi elde edebilirsiniz. Sadece bir hesapla yaptıklarınız çok fazla şey var, öyle değil mi? Tüm dünyanın kullandığı siteye giriş yaparak ve uygulamasını indirerek kendi hayatınızı daha sosyal bir hale getirebilirsiniz.

Instagram’a Facebook İle Giriş Nasıl Yapılır?

Instagram Facebook İle Giriş özelliğiyle birlikte artık dünyanın başka büyük sosyal ağlarından biri olan Facebook’la profil oluşturmanız mümkün olmaktadır. Eğer facebook profiliniz varsa, yapmanız gereken tek şey instagram uygulamasını indirmek olacaktır. Facebook ile giriş yap özelliğinden faydalanarak ek bir profil oluşturmadan instagram’a giriş yapabilirsiniz. Bu sayede başka bir şifre aklınızda tutmadan ve ek bir posta kullanmadan iki platformda aynı zamanda gezebilirsiniz. Ayrıca instagram hesabınızı facebook’a bağlayarak daha birçok yeniliklerden de faydalanma şansına sahipsiniz.

Tavsiye Bağlantı: Instagram Anasayfa Boş Hatası

Hesaplarınızı birbirlerine bağlayarak işletme profiliyle istediğiniz şeyin reklamını yapabilirsiniz. Tek hesapta iki sosyal ağa bağlanarak instagram’da paylaştığınız şeyi facebook hesabınızda da arkadaşlarınızla bölüşebilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için yapmanız gereken gerekli talimatları izlemektir. Uygulamayı açtıktan sonra facebook’la giriş yap seçeneğini tıklayarak şifrenizi girmeniz gerekir. Daha sonra açılan pencerede instagram için gerekli izinleri verdikten sonra ortada hiçbir sorun kalmayacaktır.

Instagram’a Facebook İle Giriş Yapmanın Dezavantajları

Her ne kadar bu özellik sadece sizin işinizi kolaylaştırmak için kullanıcıların hizmetine sunulsa da dezavantajları da yok değil. İnstagram Facebook İle Giriş özelliğini kullandığınız zaman başka bir telefonda instagram hesabınıza giriş yapmakta zorlaşır. Bunun için yeniden telefonda facebook hesabınıza da giriş yapmanız gerekir. Her ne kadar bunun da çaresini instagram şifrenizi yenileyerek ortadan kaldırabilseniz de bu da ayrı bir işlem olarak başınızı ağrıtabilir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan