Instagram Engellediğim Kişinin Engelini Kaldıramıyorum

Instagram Engellediğim Kişinin Engelini Kaldıramıyorum

Tekrardan merhaba dostlar, ben sizi özledim sizler beni özlememişsiniz gibi. Eskiden instagram’dan daha fazla mesajlaşırdık ama şimdi sorunları çözdünüz beni unuttunuz tabi değil mi 🙂 Neyse sorun yok belki yeni bir sorunla karşılaşırsanız bana mesaj atabilirsiniz, seve seve yardımcı olacağımı unutmayın. (Bilin istedim)

İnstagram her geçen gün daha fazla kullanılan bir resim paylaşma ağı olmaya devam ediyor. Bizde bundan mutluyuz tabi ki, ama insanların bu sosyal medya ağlarını yanlış kullanmalarını ve buralarda haddinden fazla zaman harcamalarını hiçbir zaman uygun bulmuyorum. Bakarsın bir on dakika, bağlanmaya gerek yok, daha sonra tekrar bakarsın ama şıp bir bildirim geldi, şıp ikinci bildirim derseniz hepsine tıklamanız ile bir gününüzü boşa harcayabilirsiniz. Benim bu konuda telefonumda güzel bir uygulama var, bu sayede zamanımı kontrol edebiliyorum ve sosyal medya ağlarında fazla zaman geçirmiyorum. İleride sizlere bu uygulamayı’da tanıtırım sürpriz olsun. 🙂

Ever instagram’ın yaklaşık 3 / 4 ay önce getirmiş olduğu güncelleme ile birlikte birçok kişinin başına gelen bir hata, bu aslında instagram’ın yapmış olduğu bir tedbir olarak söylenebilir, daha önceki konularımızda bunun bir hata olduğunu düşünüyorduk ama zaman geçti ki bu sistem bilerek devreye getirilmiş, nedeni ise o kullanıcıyı madem engelledim bir daha ne keşfette çıksın, ne aradığımda çıksın, ne yorumlarda çıksın ne de beğenilerde gözüksün anlamına gelmektedir.

Ama ağabey ben bunu bir arkadaşıma sinirlenip yaptım ve şimdi engelini kaldıramıyorum, nasıl engel kaldıracağım bana yardımcı olabilir misiniz diye sitemiz üzerinden ve instagram hesabımız üzerinden birçok mesaj alıyoruz, ve sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz ancak bazı arkadaşlarımız bu sorunu hala çözebilmiş değiller, bu sorunu çözmenin en kolay yöntemi instagram’a eklenen “engellediğim kullanıcılar” bölümü. Peki bu bölüme nasıl gireceğim derseniz öncelikle instagram’ı açarak ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz, ve daha sonra aşağıya inerek engellediğimiz kullanıcılar sekmesini buluyoruz, bu sekmeden kimleri engellemişim görebiliyor ve istediğiniz profile tıklayarak bu profilin engelini kaldırabiliyorsunuz.

Ben bu işlemi denedim ama kullanıcıya tıkladıktan sonra boş bir beyaz sayfa gözüküyor yani kullanıcının profili açılmıyor derseniz sizin için İnstagram’da Engellediğim Kişiyi Göremiyorum yazımızdaki yöntemleri denemenizi tavsiye ediyoruz, sorununuz halen daha devam ederse bize yorum kısmından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan