Instagram Çoklu Hesap Yönetme

Instagram Çoklu Hesap Yönetme

Günümüzün en popüler sosyal paylaşım uygulamalarından İnstagram pek çok insan tarafından oldukça beğeniliyor. Ve instagram hesabı açmak  son zamanların en moda uygulaması diyebiliriz. Milyonlarca  insan fotoğraf veya videolarını paylaşmak için instagram kullanıyor. Tabi uygulama birden fazla instagram hesabına sahip olabilmenize de izin veriyor dolayısıyla daha değişik konumlarda instagram paylaşımları yapabilmenize olanak sağlıyor. Konuyu biraz açmak gerekirse bir insan çok sayıda meziyete aynı anda sahip olabilir sözgelimi sevilen bir sanatçı oldukça güzel yemek yapabiliyordur. Ve değişik bir stilde insanların karşısına çıkmak isteyebilir. Birinci instagram hesabı sanatsal faaliyetlerini etkinliklerini veya albümlerini duyurur ikinci hesabında kişisel yaşantısını yansıtmak istiyor olabilir.

instagram fazla hesap açma

Evet, İnstagram Android ve ios için geliştirdiği çoklu hesap yönetimi uygulaması son dönemlerde yaptığı güncelleme ile kullanıcılarının hizmetine sundu. Böylece kullanıcıların birden fazla hesabını tek cihazda yönetmelerine olanak sağladı. Hesaplarınız arasında fotoğraf yükleyip aynı anda istediğiniz hesabınıza paylaşımda bulunabiliyorsunuz. İnstigramı etkili kullanan kişiler açısından oldukça rahatlama sağlayacak bu uygulama ile artık yapılan her paylaşım tek bir adreste toplanmak zorunda kalmayacak.

Uygulamayı Nasıl Kullanacağız?

instagram çoklu hesap

İnstagram uygulamanıza gerekli şifre ve kullanıcı adanı girdikten sonra ayarlar menüsü seçeneğinden hesap ekle bölümünü tıklıyorsunuz. İnstagram uygulamanız eğer İngilizce ise Add Account bölümünden hesabınızı ekleyebilirsiniz. Diyerek hatırlatmamızı yaptıktan sonra  belirttiğimiz sayfadan aşağılara doğru inildiğinde hesap ekle butonu  göreceksiniz. Hesap ekle butonundan sonra sizden istenen otomatik yönergeleri uyguladıktan sonra düzenledikten sonra artık ikinci İnstagram çoklu hesap sayfanızı kullanabilirsiniz. Eklemiş olduğunuz hesap telefonunuzun profil bölümü üzerinde görünüyor artık hesaplarınız arasında  geçiş yapmak için tek yapmanız gereken bu butonlara dokunarak yapmak isteğiniz paylaşımı gerçekleştirmek. Oldukça basite indirgenen sistem ile sadece 5 ayrı hesap açabiliyorsunuz. Çünkü uygulama sadece 5 hesap açmaya yetki veriyor. Buda uygulamanın hedeflediği kriterlerden kaynaklanıyor olabilir. Söz gelimi her bir kullanıcının yüzlerce sayfa açması ve bunlar arasında veri iletişimini sağlamak oldukça zor bir iş olacaktır.

Instagram Toplu Takip Bırakma yöntemlerine’de bakmadan geçmeyin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan