Instagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Sorunu

Instagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Sorunu

Instagram hikaye özelliği sayesinde bir çok kullanıcı artık Instagram’da daha fazla zaman geçirmeye başladı, ancak zaman zaman bu sistemde hatalar’da medyana gelmekte. Onlardan bir tanesi olan “Bu hikayeye artık ulaşılamıyor” hatası ile sizlerde mi karşılaştınız ve bu sorunu nasıl çözebileceğinizi bilmiyor musunuz? Bu makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz, bu sayede hikayeye artık ulaşılamıyor sorununun neden kaynaklandığını öğrenebilirsiniz.

Instagram’da bir arkadaşınızın hikayesini izleyeceksiniz ancak bu hikayeye artık ulaşılamıyor sorunu ile mi karşılaşıyorsunuz, hata tam’da aşağıda yer alan görselde ki gibi bir sorun mu?

Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor

Eğer yukarıdaki görseldeki gibi “bu hikayeye artık ulaşılamıyor” ekran görüntüsü gibi bir sorunlar karşılaşmış iseniz bunun birden fazla nedeni olabilir, eğer bu hata ile çok sık karşılaşıyor iseniz sorunun uygulama ile kaynaklanabileceğini unutmayınız, bu nedende dolayı ilk olarak Instagram uygulamanızı son sürüme yükseltin.

Instagram uygulamasını son sürüm kullanıyorsunuz ve bu hata ile hala karşılaşıyorsanız bunun nedeni izlemeye çalıştığınız hikayenin “24 saat süresi bitmiş olabilir” veya o kullanıcı hikaye’yi atıp tam sildiği anda sizin hikaye bölümünüzde gözükse dahi artık o hikaye yoktur ve o yüzden bu hata ile karşılaşmış olabilirsiniz. Ya da kullanıcı arama bölümünden kullanıcının hikayesini izlemeye çalıştığınızda bu hata ile karşılaşıyorsanız bunun nedeni’de kullanıcıların karışmış olmasından kaynaklı olabilir, aslında o kişi hikaye paylaşmamıştır ama hikaye paylaşılmış gibi gözükmüş olabilir.

Sorun bu şekilde yukarıda anlattığımız nedenlerden dolayı kaynaklanmaktadır, ayrıca Instagram DM Engelleme 2018 yazımıza giriş yaparak Instagram dm atılmasını engellemeyi öğrenebilrisiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan