Instagram Bot Takipçi Silme

Instagram Bot Takipçi Silme

Merhaba bot takipçili fıstıklar, aman yanlış anlamayın aa birbirimizi tanımıyoruz zaten böyle bir giriş yaptık diye siteden çıkmak yok değil mi? 😀 Instagram’da bot takipçilerinizi silmek mi istiyorsunuz, veya bu bot takipçiler bana nereden bulaştılar yeter artık bunlardan bıktım takip etmesinler beni artık diyenler için bugünkü yazımız…

Instagram bot takipçileri kafalarına göre sizin hesabınızı bulmazlar, bunun birkaç nedeni olabilir. Mesela bir tane arkadaşınız sizle uğraşmak istiyordur ve sizin hesabınıza birçok garip isimli takipçi gönderiyor olabilir. Veya herhangi bir uygulama Instagram kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıysanız bu işlem o yüzden gerçekleşmiş olabilir, hatta bu işlem sonrası takip ettiğiniz kişilerin sayısı’da artabilir.

Instagram Bot Takipçi Silmek

Instagram’daki bot takipçilerinizi silmek istiyorsanız bunu el ile manuel olarak profilinizi açarak “takipçiler” bölümünden bot olduğunuz kişiyi takipçi listenizden çıkartın.

İnstagram Bot Takipçileri Silme

Eee ağabey iyi tamam hoşta ben bunları çıkartsam’da hala geliyorlar bunlar diyorsanız bu işlemi durdurmak için şurada yer alan yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz; Instagram’da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor (Çözümü)

Bu yazımızı okuduktan sonra işleminiz son bulacak ve artık ne takipçileriniz sürekli olarak nede takip ettikleriniz sizden habersiz bir şekilde bot takipçiler ile artmayacaktır.

Bot takipçiler hakkında aklınızda bir soru işareti var ise bize yorum kısmından bildirebilirsiniz, size gün içerisinde dönüş yapacağızdır, kalın sağlıcakla. 🙂

Yorum Yap
0 Yorum yapan