Instagram Bilgisayardan Hikaye İzleme

Instagram Bilgisayardan Hikaye İzleme

Instagram hikayelerini bilgisayar üzerinden nasıl izleyebileceğiz hakkında çok türlü türlü sorular gelmeye başlamıştı, geçen hafta paylaşmış olduğumuz haber artık sonunda gerçek olmuş durumda, artık bilgisayar üzerinden Instagram hikayelerini izleyebileceksiniz. İşlemi daha önceden paylaşmış olduğumuz Instagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlemek yazımızda paylaşmıştık, ancak burada 3. parti bir uygulamaya gerek duyuyorduk, artık hiçbir uygulamaya gerek kalmadan Instagram üzerinden hikaye izleyebileceğiz, nasıl mı oldukça basit bir şekilde…

Instagram hikayelerinizi bilgisayar üzerinden görüntülemek istiyorsanız yapmanız gereken tek işlem “instagram.com” sayfanızı tarayıcınız üzerinden açmak yeterli oluyor. Hesabınıza kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra hikayeleriniz hemen anasayfanın sağ tarafında görüntülenecektir, buradan ister tümünü izle diyerek izleyin isterseniz de izlemek istediğiniz kişilere tek tek tıklayın.

Instagram Hikayeleri Bilgisayardan İzleme

Bu sayede istediğiniz hikayeyi artık kolaylıkla program veya uygulama kullanmadan izleyebilirsiniz. Eğer bilgisayar üzerinden izlerim bildirim gitmez diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, çünkü bilgisayar üzerinden izleseniz dahi karşı tarafa görüldüğüne dair bilgi verilecektir. O yüzden bu konuyu aklınıza alarak bilgisayar üzerinde hikaye izlemeye geçmeyin.

Instagram hikayelerine bilgisayardan bakma konumuza benzer bilgisayar üzerinden hikaye nasıl paylaşılır öğrenmek isterseniz bir sonraki paylaşımımızı bekleyebilirsiniz. Sorularınızı yorum kısmından bizlere bildirmeyi unutmayın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan