Instagram Bilgisayardan Hikaye Atma

Instagram Bilgisayardan Hikaye Atma

Instagram’a bilgisayar üzerinden hikaye paylaşma ile alakalı birçok soru elimize ulaşmıştı, gelen güncelleme sayesinde artık Instagram’a pc ile hikaye atabileceğiz, işlem oldukça basit ve bilgisayarımızın kamerasını veya direk olarak masaüstün’de yer alan herhangi bir resim veya video’yu paylaşmamıza olanak sağlıyor.

Instagram pcden hikaye atma işlemi için ilko larak yapmanız gereken işlem “instagram.com” a hesabınız ile giriş yapmak, daha sonra açılan bölümden anasayfa üzerinde klavyeniz ile “F12” Tuşuna basıyoruz, çıkan pencereden ise aşağıda göründüğü üzere sol taraftaki mobil cihaz işaretine tıklamamız gerekiyor.

Instagram Hikaye Atma

Bu ikona tıkladıktan sonra ise sayfanız üstüne gelen bölümden herhangi bir telefon cihazını seçiyoruz, seçimi yaptıktan sonra ise sayfamızı “F5” tuşu ile yeniliyoruz.

Sayfamızı yeniledikten sonra ise aşağıdaki görüntü gibi artık telefon uygulaması gibi görünüm alacaktır, artık ne yapacağınızı biliyorsunuz sanırım? Bilmiyorsanız da sol üstte bulunan alana tıklayarak hikaye paylaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızın içinde bulunan herhangi bir video veya resmi seçerek işlemi sonlandırın.

Instagram PC Hikaye Paylaşma

Instagram’a bilgisayar üzerinden hikaye atmak işte bu kadar basit, peki başkalarının atmış olduğu hikayeleri bilgisayar üzerinden izleyebilir miyim? Diye bir soru soracaksanız, cevabı tabiki evet; Nasıl mı işte şu yazımız ile: Instagram Bilgisayardan Hikaye İzleme makalemizi inceleyin, ve istediğiniz Instagram hikayesini bilgisayarınız üzerinden hiçbir uygulama kurmadan kolaylıkla izleyin.

Konu ile alakalı sorularınız var ise yorum atmanız yeterlidir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan