Instagram Beğeni Sayısını Görme – Cevrik

Instagram Beğeni Sayısını Görme – Cevrik

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram Kasım itibariyle tüm kullanıcılarını etkileyecek bir sisteme imza atmış durumda. Instagram beğeni sayıları gizlendi. Artık Instagram uygulamasında arkadaşlarınız veya takip ettiğiniz herhangi bir sayfanın beğeni sayılarını görüntüleyememektesiniz. Bunun sebebi ise Instagram kullanıcıların beğeni sayılarına bakarak paylaşım yaptıklarını söylüyor, bunu ortadan kaldırmak amacıyla böyle bir gelişme yaparak tüm Instagram gönderi beğeni sayılarını gizlemeye karar vermiş durumda.

Instagram beğeni sayısını görmek isteyen kullanıcılar ise bunun nasıl yapılacağı konusunda hep sorular sormakta. Instagram beğeni sayısı şuanda tüm hesaplarda olmasa’da yavaş yavaş tüm hesaplarda gizlenecek duruma getiriliyor. Şuanda beğeni sayısını gören kullanıcılar şanslı ancak beğeni sayısı gözükmeyen kullanıcılar için beğeni sayısını görme yöntemlerini paylaşacağız. Sizlerde bu yöntemlerden bir tanesini deneyerek beğenen kişi sayısını görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Beğeni Sayısını Nasıl Görebilirim?

Instagram beğeni sayısını görüntülemek isteyen kullanıcılar için birden farklı yöntemler mevcuttur ancak bu yöntemler ilerleyen zamanlarda kaldırılabilir bu yüzden şuanda çalışmayan yöntem bulunuyor ise bir sonraki yöntemi deneyebilirsiniz veya bildiğiniz farklı beğeni görüntüleme yöntemlerini bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

Instagram beğeni sayısı gizli bir gönderiyi kaç kişi beğenmiş öğrenmek isteyen bir kullanıcı için yapması gereken yöntemlerden bir kaçı şu şekilde;

Instagram Gönderiyi Kaç Kişi Beğenmiş Öğrenme (Yöntem 1)

Instagram’da bir gönderiyi kaç kişi beğenmiş öğrenmek istiyorsanız bunun için ilk yöntem olan beğeni sayısı gizlenmemiş bir hesap bulmak oluyor. Instagram henüz her kullanıcı için beğeni sayısını gizlemediği için sizlerde bir beğeni sayısı gizli olmayan hesap bularak o gönderiyi kaç kişi beğenmiş öğrenebilirsiniz.

Instagram Gönderi Beğeni Sayısı Nasıl Öğrenilir? (Yöntem 2)

Instagram gönderi beğeni sayısını öğrenmek isteyen kullanıcılar ilk yöntemi başarabilmiş değilseler ikinci bir yöntem olarak yapmaları gereken işlem: (binlerce beğeni, yüzlerce beğeni) gibi bulunan alana tıklayarak beğenen kişileri manuel olarak tek tek saymaları gerekmektedir. Zor bir yöntem olsa’da bu işlemi bilgisayar yöntemi ile daha rahat yapabilirsiniz.

instagram beğeni sayısını nasıl görebilirim

Instagram Beğeni Sayısını Bulma (Yöntem 3)

Instagram beğeni sayısını bulmak için 3. yöntem olarak paylaşan kişiden kaç kişinin beğendiğini atmasını istemek oluyor. Bu yöntem ile o gönderinin beğeni sayısını paylaşan kişi görüntüleyebiliyor ve sizde mesaj yoluyla kişiden direk isteyebilirsiniz. Ancak kişi bu bilgiyi verir mi kendi inisiyatifine kalmış bir durum oluyor.

Instagram Beğeni Sayısını Öğrenme (Yöntem 4)

Instagram beğeni sayısı öğrenmenin son yöntemi olarak bu işlem kişiye bağlı olarak yapılan bir sistem oluyor. Eğer kişi gönderinin kaş kişi beğenmiş olduğunu göstermek istiyorsa bu durumda kişinin hikayelerini takip ederek oradan beğeni sayısına ait paylaşımı görerek beğeni sayısını görebilirsiniz.

Instagram makaleleri ile alakalı bir diğer önemli konumuz olan Instagram Kapattığım Hesabı Geri Açma isimli yazıyı incelemeyi unutmayın. Ayrıca Instagram beğeni öğrenme ile alakalı sormak istediklerinizi bize alttan bildirebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan