Instagram Beğeni Hileleri 2019 | Cevrik.com

Instagram Beğeni Hileleri 2019 | Cevrik.com

Merhaba instagram’ın beğeni sayısını dikkate alan can dostları, instagram’da güzel vakitler geçiriyorsunuzdur umarız. Bu yazımızla birlikte instagram’da beğeni hilesi nasıl yapılır, beğeni nasıl arttırırım gibi soruların cevaplarını vereceğiz, isterseniz lafı daha fazla dolandırmadan konumuzu incelemeye geçelim değil mi.

Instagram Beğeni Hilesi

Cevrik.com’u takip eden kişiler bileceği gibi site prensibimiz olarak hile kullanmanızı hesabınızın güvenliği açısından tercih etmiyoruz ama hile kullanımını göstermekteyiz, bu yüzden bu hile kullanımlarıyla alakalı sitemiz hiçbir sorumluluğu üstüne almamaktadır, herkesin hesap sorumluluğu kendinedir.

İnstagram’da beğeni hilesi yapmak için birden fazla yöntem bulunmaktadır, bu yöntemleri sizlerle birlikte inceleyelim;

Instagram Beğeni Hilesi Siteleri

İlk olarak beğeni sitelerini ele alabiliriz, beğeni hilesi yapabileceğimiz bazı siteleri sizler ile paylaşacağız, ancak beğeni hilesi yapmanız için sizden hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir.

https://instagramtakipci.net/
https://instagram.begeni.com/
www.instabayim.com/
instatakipmerkezi.com/
https://www.instaloji.com/
organiktakipci.com/
https://instagram.begenapp.net/
https://www.instafenomeni.net/
instagramtakipcim.com/
https://www.bayinsta.com/

İnstagram’da beğeni hilesi yapmak istiyorsunuz ve şifrenizi vermeden bu işlemi yapmak mı istiyorsunuz. Bunun için size “google play” ve “apple store” mağzalarında yer alan kredili beğeni hilelerini öneriyoruz, kredi kazandıkça daha fazla beğeni gönderebileceğiniz bir uygulamayı indirerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Beğeni Hilesi Programsız

Eğer yukarıdaki yöntemler bana uygun değil diyorsanız size programsız beğeni kasmayı’da gösterebiliriz, bunun için instagram gönderinizin altına ” #beğeni #for #tbt #tb #follow #like #likes #beğen ” gibi etiketler kullanabilirsiniz, ayrıca beğeni sayfalarındaki gönderileri beğenerekte geri beğeni kazanabilirsiniz. Eee arkadaşınız fazlaysa beğeni sayınızda o kadar fazla olacağını bilmeyenimiz yoktur.

Buradan çıkartacağımız olay “Takipçi kas, beğeni kazan” oluyor değil mi.

Eee madem takipçi kasmamız gerekiyor o zaman şu yazımızı incelemek gerekiyor: Instagram Türk Takipçi Hilesi

Bol takipçili ve bol beğenili günler dileriz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan