Instagram Beğenenleri Nasıl Görüntülerim? – Cevrik

Instagram Beğenenleri Nasıl Görüntülerim? – Cevrik

Instagram’da hesabınızı stolklayan giren çıkan kişileri görmeyi daha önce anlatmıştık. Peki Instagram da beğenen kişileri nasıl görürüz bugün sizlere bundan bahsedeceğiz. Öncelikle Instagram da Hesabınıza Bakanları Nasıl Görürsünüz öğrenmek istiyorsanız Cevriğin daha önce paylaştığı Instagram Profile Bakanları Görme yazısına bakabilirsiniz.

Instagram’da Beğenenleri Nasıl Görürüz?

Instagram adreslerimizde gönderilerimizi paylaştığımız zaman kitlelere ulaşması için hashtag ler veya gizli profiller için arkadaş kasma olayı vardır. Konuya tam olarak girmeden önce Instagram Takipçi Hilesine’de göz atmayı unutmayınız. Profilinze giren kişilerin veya anasayfa da dolaşan kişilerin paylaştığınız içeriği görme olasılığı gerçekten bir hayli yüksek ve gördüğü anda neden beğenecekleri sizin hesabınıza kalmış birşey. Hesabınızda paylaştığınız gönderiyi kimler beğenmiş veya kimler yorum yapmış bunun görmemiz mümkün ancak kimler şikayet etmiş bunun görmemiz pek de mümkün değil.

Instagram Paylaşımını Kimler Beğenmiş Nasıl Görüntülerim?

Instagramda paylaştığınız gönderilerin altında yer alan kalp kutucuğuna basarak bildiğiniz üzere paylaşılan içeriği beğenir yada beğenmiş iseniz tekrar tıkladığınız da beğenmekten vazgeçebilirsiniz. Birinin profiline girip çıkmak ona göz gezdirmek ne yapıyor diye bakmak onu stolklamak anlamına gelmektedir. Kendi profilinizdeki veya başkaların gönderilerini kimler beğenmiş kimler yorum yapmış görmek çok kolaydır. Öncelikle gönderinin altındaki kalbin yanında gönderiyi beğenenler vardır. Bu bir rakamdır. Bu rakama tıkladığımızda kimler beğenmiş tümüyle gözükmektedir. Ayrıca videolu gönderileri kimler beğenmiş görmemizin yöntemi ise görüntüleme sayısına tıkladığımızda orada hem görüntüleme sayısı hem de kimler beğenmiş bunlar gösterilmektedir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan