Instagram Başkasının Resmini Nasıl Paylaşabilirim?

Instagram Başkasının Resmini Nasıl Paylaşabilirim?

Merhaba Instagram’ın paylaşım tutkunları, Instagram kategorimizde çok hızlı bir gelişme sağladık şuanda sitemizde 80 Instagram yazımız var bunlar soru olsun sorun çözümü olsun veya yeni bir özellik olsun tüm detaylarıyla birlikte sizlere sunuyoruz, sizlerin sorularına’da anında cevap vermek için sürekli olarak güncelliğimizi koruyoruz.

Instagram gelişiyor biz gelişiyoruz, böyle böyle ilerliyoruz inşallah. Bugünkü konumuzda Instagram’da başka bir arkadaşımızın veya tanımadığımız bir kişinin resmini kendi profilimizde en kolay nasıl paylaşabiliriz size göstereceğiz. Bu işlemin birden fazla yöntemi olsa’da siz istediğiniz yöntemi uygulayabilirsiniz.

Instagram’da bir kişinin paylaşmış olduğu fotoğrafı kendi profilinizde paylaşmak istiyorsanız 2 yöntemden bir tanesini uygulamanız gerekiyor;

1. Yöntem: Sizin paylaşmak istediğiniz fotoğrafı bularak o resim üzerindeyken telefonunuzun “ses kısma ve güç” düğmesine aynı anda basmanız gerekiyor, bu şekilde ekran görüntüsü almış olacaksınız ve resmi telefonunuzdan kırparak Instagram’da paylaşma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2. Yöntem: Yok abicim ben kimin paylaştığıda görülsün istiyorum, resmin sol altında bir işaret çıkıyor ya o çıksın istiyorum diyorsanız “repost uygulaması” nı indirmeniz gerekmekte, uygulamanın nasıl kullanıldığına ise şu yazımızdan ulaşabilirsiniz: Instagram’da Repost Nasıl Yapılır?

Instagram Başkasının Resmini Paylaşmak Suçmu?

Instagram’da bir kişinin paylaşmış olduğu manzara tarzı fotoğrafları kaynak belirterek paylaşırsanız herhangi bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyoruz ama paylaşmadan önce yinede önlem olarak karşı taraftan izin alsanız daha iyi olur diyebiliriz. Eğer kişinin kendi resmini izinsiz paylaşır iseniz karşı tarafın size dava açma hakkı vardır, çünkü o kişinin kendi resmi ve profilini gizli tutuyor ise sizin yaptığınız gizliliğe aykırı bir davranış olacaktır.

Yorum Yap
0 Yorum yapan