Instagram Başkasının Beğendiği Fotoğrafları Görme

Instagram Başkasının Beğendiği Fotoğrafları Görme

Son zamanların en  popüler sosyal medya platformları arasında yer alan ve gittikçe yaygınlaşmaya devam ederek  milyonlarca kişiye kadar ulaşan  İnstagram, milyonlarca kullanıcıya sahip. Şu anda bu yazıyı okuyorsanız bu milyonlarca kişiden biri de sizsiniz.  Karşılıklı  fotoğaraf ve kısa videolar paylaşıp yeni arkadaşlar edindiğimiz bu platformda, belki de çok iyi arkadaşlar edinip belki de hayatınızın aşkınızı bulabilirsiniz. Gerek normal arkadaşlıklar gerek de ikili ilişkiler (sevgililikler) kurabilirsiniz. Konumuza dönecek olursak, İnstagram’ nasıl başka kullanıcıların beğendiği fotoğraf, video veyahut herhangi bir içeriği nasıl göreceğimizi merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam ederek, bu işlemleri nasıl yapacağınızı inceleyelim. Sizin daha rahat ve net bir şekilde konuyu anlayabilmeniz için, gerekli görsel materyallerden de yararlandık.

Instagram’da Takip Ettiğiniz Bir Kişinin Beğendiği İçerikleri Görme

Yukarıda da belirttiğimiz gibi birazdan, takip ettiğimiz kişinin beğendiği fotoğrafları nasıl görebiliriz, resimli bir şekilde anlatacağız.

Öncelikle, İnstagram’a giriş yapın ardından aşağıda bulunan bildirim bölümüne girin.

Daha sonra ise, aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi, takip edilen butonuna tıklayın.

instagram takip edilenler

Takip edilen butonuna da tıkladıktan sonra, takip ettiğiniz kişilerin yaptığı tüm hareketleri görebilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, takip ettiğiniz herhangi bir İnstagram kullanıcısının beğendiği, yorum yaptığı her içeriği görüntüleyebilirsiniz. Genellikle sevgililerini kontrol etmek amacıyla, bu işlemlere başvuran bireyler, tekrar etmek gerekirse, instagram > bildirimler > takip edilen şeklindeki sıralamayı yaparak, takip ettiğiniz herhangi bir kişinin beğendiği, fotoğrafları ve videoları kısacası tüm içerikleri buradan görüntüleyebilirsiniz.

instagram kim neyi beğenmiş

İnstagram’ın bazı eleştirmenler tarafından eleştirildiği, bu takip edilen kişilerin hareketlerini görme seçeneği, bazı yönlerden de tehlikeli olabilir. Çeşitli ve dolaylı yollarla kişiye verilecek manevi zararlar, kişide psikolojik çöküşe sebep olabilir. Biraz abartı kullanmışız gibi gelse de, her insanın duygu ve düşüncesi farklı olduğu dolayısıyla bu gibi olayların kime ne zarar vereceğini anlayamayabiliriz. Ama bazı çeşitli ve dolaylı yollar ile de güzel faaliyetlere yol açabilir. Bunların gerçekleşmesi için bin bir türlü yol olduğu için sadece bir genelleme yaptık. Kısacası yukarıda da görebileceğiniz gibi, takip ettiğiniz herhangi bir kişinin beğendiği içerikleri bu şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca İnstagram Hikayem’e Yer Bildirimi Nasıl Eklerim? konumuzda bakmayı unutmayın. 🙂

Yorum Yap
0 Yorum yapan