Instagram Anket Ekleyemiyorum

Instagram Anket Ekleyemiyorum

Instagram kullanıcıların yeni çıkan özelliklere birden bire sarmaları bizleri’de şaşırtıyor ama özellikler ilk başka bir hayli kullanılsa’da zaman geçtikçe biraz daha gerekli yerlerde kullanılmaya başlanıyor. Instagram’a eklenen hikaye bölümüne anket özelliğinde’de bu olayı görmekteyiz, ilk başlarda çoğu kişi Anket açıp hikaye paylaşsa’da şu sıralar bunu daha az görmekteyiz. Instagram’ın hikaye bölümüne anket eklemek isteyip te ekleyemeyen arkadaşlara ise şimdi sorunun çözümünü göstereceğiz.

Instagram hikayem bölümünde anket seçeneği çıkmama sorunu ile karşı karşıya mısınız? Sorun yapmayın çünkü bunun nedeni birden fazla olabilir, sorunu çözebilirsiniz veya çözemezsiniz ama biz sizlere bu sorunun neden kaynaklandığı ve çözümlerinin neler olduğunu göstereceğiz.

Instagram Anket Ekleyemiyorum

Instagram hikaye bölümüne anket ekleyemiyorsanız;

  • Telefonunuzun modeli eski olabilir, bu yüzden anket ekleme özelliği aktif hale gelmemektedir (Telefonunuzu değiştirmeniz gerek),
  • Instagram uygulamanız son sürüm olarak yüklü değildir, bu nedende eski özellikler aktif, ama yeni özellikler aktif değildir (Uygulamanızı güncellemelisiniz),
  • Instagram önbellekleme yapmış ve yeni özellikler eklense dahi size eski özellikler gözüküyor olabilir. (Bu durumda telefonunuzun ayarlar kısmını açarak Instagram uygulamasının önbelleğini temizlemeniz gerekmektedir.)

Yukarıda gösterdiğimiz 3 sorundan bir tanesine uyuyor iseniz bu nedenden dolayı Instagram’ın hikaye bölümündeki anket özelliğini kullanamıyor olabilirsiniz, yapmanız gereken işlem yukarıda karşılaştığınız hangi sorun ise o sorunu çözmeye çalışın, zaten gerekli cevapları yanlarında verdik ama yinede farklı bir sorun veya bu sorun ile alakalı bir kişiye danışmak isterseniz bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz, sizlere en kısa zamanda cevap vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Instagram hikaye anket ekleme özelliği sorununu çözdüğümüze göre şimdi Instagram Mail Adresi Değiştirme yazımızı inceleyebiliriz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan