Instagram Anasayfa Boş Hatası – Instagram’da Hiçbir Şey Gözükmüyor!

Instagram Anasayfa Boş Hatası – Instagram’da Hiçbir Şey Gözükmüyor!

Instagram anasayfa boş hatası, kullanılan internet bağlantısının yavaş olmasından kaynaklanır. Bu sorunu gidermenin tek yolu daha hızlı bir internet bağlantısı kullanmaktır. Aksi takdirde bu sorun devam edecektir. Bu sorun sadece yavaş internet bağlantısından kaynaklı olmayabilir.

Instagram Anasayfa Boş Hatası Nasıl Çözülür?

Uygulamanın güncel olmamasından da kaynaklıdır. Uygulamanın Apple Store’dan veya Google Play’den güncellenmesi gerekir. Aksi halde yine uygulama doğru çalışmayacaktır. Bu soruna sebebiyet veren bir diğer etken de kullanıcı hatasından kaynaklıdır. Kullanıcı hiç bir kullanıcıyı takip etmiyorsa ana sayfa boş gözükür.

Instagram Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Instagram canlı yayın yapmak için, öncelikle Android olan bir telefon gerekir. Çünkü bu uygulama ancak Android telefonlarda kullanılıyor. Daha sonra Instagram uygulamasının yüklenmesi lazım. Instagram yüklendikten hemen sonra bir Instagram hesabı açılmalıdır. Daha sonra bu hesapla giriş yapılmalıdır. Giriş yapıldıktan hemen sonra, sağ üst köşede bir artı işareti olacaktır. Bu artı işaretine dokunulmalı. Çıkan sekmeden hikaye, durum ve canlı yayın paylaşılabilir. Fakat canlı yayın yapabilmek için hızlı bir internete ve iyi bir kameraya ihtiyaç vardır. Aksi halde görüntü hem kalitesiz, hem de donuk olacaktır.İnstagram Anasayfa Boş Hatası

Instagram’da Resim Nasıl Paylaşılır?

Instagram’da resim paylaşmak için, ilk olarak bir hesaba ihtiyaç vardır. Eğer hesap varsa giriş yapılır. Girişi yapıldıktan hemen sonra, tam alt kısımda bir kalp simgesi vardır. O kalp simgesinin yanındaki işarete basılır. Daha sonra çıkan sekmeden bir fotoğraf seçilir. Fotoğraf seçmek için, sağ alt köşeden galeriye gidilebilir. Fotoğraf çekmek içinse, hemen çek yazısına basılabilir. Resim seçildikten sonra sol alt köşedeki ok işaretine basılır. Böylece fotoğraf kullanıcı sayfasında paylaşılmış olur.

Instagram’da DM Nasıl atılır?

Instagram’da dm atmak, mesajlaşmak anlamında kullanılır. Bir kullanıcıya dm atabilmek için, o kullanıcının takip edilmesi gerekiyor. Eğer takip etmeden mesaj atılıyorsa, o kullanıcının hesabı zaten gizli değildir. Yani kullanıcı hesabını mesajlara açık bir hale getirmiştir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan