Instagram Akış Yenilenemedi Hatasının Çözümü

Instagram Akış Yenilenemedi Hatasının Çözümü

Merhaba instagram’ın çok sık takipçileri, 2 dakika bile ayrılsanız bir boşluk isteyen arkadaşlar. İnstagram bazı kişiler’de o kadar bağımlılık yapmış durumdaki sanki birkaç dakika giremeseler ölecekmiş gibi hisseden kişiler mevcut maalesef. Peki ya bunun üzerine instagram’a girecek vakit bulamayanlar ve instagram’a tam girecekken karşılarına gelen akış yenilenemedi hatasına ne demeli? Bu hata ile karşılaşan binlerce kullanıcı mevcuttur peki bu hatanın çözümü nedir gelin hep birlikte çözümleyelim;

İnstagram’da akış yenilenemedi hatası sizin internet bağlantınızdan kaynaklanmaktadır, yani internet bağlantınız olmadığı durumlarda bu hata ile karşı karşıya kalırsınız.

İnstagram Akış Yenilenemedi

Peki ya benim internetim var mobil veri açık gözüküyor diyorsanız; Ya paketiniz bitmiştir ya da çekmeyen bir noktaya geçmişsinizdir anlamına gelmektedir. Bu durumda paketiniz bitmiş ise yenilemeniz gerekiyor. Eğer bodrum katta bir yerdeyseniz üst katlara veya açık bir alana çıkmanız da yarar var.

Ama ben wifi’den bağlanıyorum bu hata nasıl olur diyorsanız’da bu hatanın çıkmasının nedeni ya modeminizde sıkıntı vardır ya da altyapıdan gelen bir sıkıntı mevcuttur, bu durumda internet sağlayıcınız kim ise (Örn: Turkcell SuperOnline) onlar ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Ayrıca bazen sorun kendiliğinden instagram kaynaklı’da oluşmaktadır, bu durumda’da yapmanız gereken tek işlem internet bağlatınız mobil veya wifi ise kapatıp geri açmanız bu sorunu ortadan kaldıracaktır.

Bu durumda ise telefonunuzun uygulamalar bölümünden instagram uygulamasının ayarlarını inceleyin, veri kısıtlaması veya bağlantı ayarlarından bir sorun meydana gelmiş, son çare olarak telefonu yeniden başlatın. 🙂

Ayrıca benzer konumuz olan; İnstagram Durduruldu Hatasının Çözümü‘nü de bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan