İnstagram “Akış Yenilemedi” Sorunu Çözümü

İnstagram “Akış Yenilemedi” Sorunu Çözümü


İnstagram‘da kullanıcıların yaşadığı sorunlardan biri olan “akış yenilemedi” hatası, çözüm yöntemlerini sizlerle paylaşacağız. Hatanın birden çok nedeni olabilir. Genellikle internet bağlantısından kaynaklı olarak hatayla karşılaşabilirsiniz. Adım adım ilerlemek gerekirse öncelikle uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyiniz.

Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemek için;

iPhone Telefonlarda ;

  1. Ana Sayfa ekranından, Instagram uygulamasının simgesini titreyene dek basılı tutun.
  2. Uygulamanın üzerinde x simgesine dokunarak silin. Fotoğraflarınız ve profil bilgileriniz Instagram tarafından kayıtlı tutulur.
  3. App Store’a gidin, Instagram’ı yeniden kurun ve ardından kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.

Android Telefonlarda;

  1. Telefonunuzda veya tabletinizde Ayarlar‘a gidin ve Uygulamalar > Uygulamaları Yönet > Instagram‘a dokunun.
  2. Kaldır‘a dokunun.
  3. Google Play Store’a gidin, Instagram’ı yeniden kurun ve ardından kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.

Uygulamayı kaldırıp yeniden yükledikten sonra sorun devam ediyorsa , internet bağlantınızı kurduğunuz Wi-Fi bağlantı gücünüzü kontrol edin. Bağlı bulunduğunuz internetin yavaşlığından kaynaklı olarak sorun yaşıyor olabilirsiniz. Eğer internet bağlantınızı ortak kullanıyorsanız yavaşlamalar olabilir. Bunun haricinde mobil operatörler, belirli bir veri kullanımından sonra internet bağlantısında sınırlamalar yapabilir , bunu’da kontrol etmeniz gerekiyor. Bütün bu ayarları kontrol etmenize rağmen hala aynı hatayla karşılaşıyorsanız hesabınızın hemen sağ tarafında bulunan ” Sorun Bildir’e” dokunun Çalışmayan Bir Şey Var’a dokunun ve hatayı detaylı olarak iletin. Bınlar haricindeki sorun ve bildirimlerinizi için Facebook sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

akış yenilenemedi instagram akış hatası instagram hata 2015-10-27

Yorum Yap
0 Yorum yapan