IGTV Para Kazanma – Instagram IGTV Nasıl Para Kazanılır?

IGTV Para Kazanma – Instagram IGTV Nasıl Para Kazanılır?

IGTV Instagram‘ın çıkartmış olduğu yeni bir uygulama, sadece o uygulama içerisinden değilde Instagram uygulaması üzerinden de video içeriği kontrolü sağlanabiliyor. Instagram çıkartmış olduğu IGTV sosyal medya video içerik paylaşım platformu sayesinde kullanıcılara daha fazla etkileşim sunmalarına olanacak sağlıyor, ayrıca ilk çıktığından bu yana YouTube’a rakip olabilecek mi dedikodularıda devam etmekte.

IGTV para kazanma ile alakalı bir durum söz konusumu herkes bunu merak ediyor, biz videoları yayınlıyoruzda hani YouTube para veriyor koskoca Instagram bir kuruş veremiyor mu gibi laflarda şimdiden başlamış durumda.

Yeni mecraları her zaman merakla beklemişizdir ve hemen bazı kullanıcılar bu ortama giriş yaparak orada popüler olmak isterler. Instagram IGTV mecrasıda bunlardan bir tanesi.

Henüz IGTV hakkında bir bilgi sahibi değilseniz IGTV Kanal Nasıl Açılır? başlığını inceleyerek sizlerde bu platforma giriş yaparak popüler olmayı başarabilirsiniz.

IGTV Para Kazanma Nasıl Yapılır?

IGTV Para kazanma ile alaklı çıkan dedikodular oldukça fazla biliyorsunuz, ancak şu anda Instagram çıkarmış olduğu bu yeni video içerik platformuna reklam alımlarını açmış durumda değil, ilerleyen zamanlarda Instagram IGTV videoları arasına veya içeriğine reklamlar koyarak gelir elde etmesi bekleniyor ve bu gelir ile birlikte ayrıca yayıncı arkadaşlar içinde bir kısım ek gelir elde etmelerine olanak sağlanması düşünülüyor.

IGTV Para Kazanma

YouTube para kazanma ile alakalı arkasında Google gibi büyük bir şirket olduğu için Google Adsense üzerinden para kazanılıyor, ancak Facebook Reklam üzerinden biraz daha kendini düşünüyor, bu gelirlerden payları kullanıcı ile bölüşecek mi ilerleyen günlerde göreceğiz.

IGTV Para Kazanma Nasıl Açılır?

IGTV para kazanma seçeneği henüz kullanılabilir değil, ilerleyen zamanlarda böyle bir sistem çıkarsa sizlere sosyal medya adresimiz ve bu konu üzerinden bildirerek işlemin nasıl yapıldığını sizlere söyleyeceğiz.

IGTV para kazanma olağanı çıkar mı? Sizler bu konu hakkında düşüncelerinizi bizlere yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan