Hotmail İmza Nasıl Eklenir

Hotmail İmza Nasıl Eklenir


Hotmail ve Outlook mail servislerinde, imza eklemek için aşağıdaki ayarları uygulayabilirsiniz. Hotmail mail servisi kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bir zamanların messenger yazılımından dolayı birçok kullanıcıya sahip. Hotmail’in yeni sürümü Windows Live Hotmail olarak değiştirildi. 2013 yılında Microsoft’un Hotmail üzerine kurduğu Outlook.com ile birleştirilmiştir. Kullanıcılar’a şuan 5 GB kota sağlanmaktadır. Microsoft’un 2012 yılında Hotmail temeli üzerine kurduğu e-posta sağlayıcısı Outlook.com kurulmuştur. Bir süre sonra Hotmail’e kullanıcılar girince Outlook açılmaya başlanmıştır. 2013 Yılında tam olarak Outlook.com ile birleştirilmiştir.

Outlook.com ve Hotmail imza eklemek ve mail yazı  tipinizi değiştirmek için resimli anlatımı takip edin.

İmza nasıl eklenir ?

Öncelikle mail hesabımıza giriş yapıyoruz.

Açılan ekranda ekranın hemen sağ tarafından bulunan “Çark” ( Ayarlar) simgesine tıklayarak “Seçenekler” e giriş yapabilirsiniz.

Açılan menüde “E-posta yazma” kategorisi altında bulunan ” Biçimlendirme, yazı tipi ve imza” seçeneğine tıklıyoruz.

Bu alanda hem mail yazı tipinizi , hemde imza ayarlarımızı yapılandırabiliriz.

Kişisel imza , Gönderdiğiniz her iletinin sonuna bir imza eklenmesini istiyorsanız, aşağıya bu imzayı girin.

Metin editörünü kullanarak imzanızı oluşturup “Kaydet” seçeneğini kullanarak imzanızı kaydedebilirsiniz.

Kaydettiğiniz imza attığınız her maillerin altına otomatik olarak eklenecektir. İmzanızı düzenlemek için yine aynı menüler‘e giriş yaparak dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Outlook.com‘un metro dizaynı ile kişisel ayarlarınızı kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Mail servisi hakkında diğer soru ve sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan