Google Plus Hesabı Nasıl Açılır

Google Plus Hesabı Nasıl Açılır


Merhaba arkadaşlar. Gün geçtikçe büyüyen Google plus dünyasında yer almak için sizde hemen hesap açabilirsiniz. Google plus hesabı açmak için aşağıdaki aşamaları sırasıyla takip edebilirsiniz. Daha önceki yazımızda Google + hakkında birçok bilgiyi sizlerle paylaşmıştık. Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal mecraların kullanıcılar için artık sıkıcı bir hal alması ve virüsler’e karşı önlem alamamasından dolayı kullanıcılarda farklı sosyal medya alanlarına yönelmektedir. Ozengen.com olarak sizleri Google plus dünyasına davet ediyoruz.

Mevcut Google hesabınız varsa bu hesap üzerinden kayıt olabilirsiniz. Eğer yoksa aşağıdaki üye ol bağlantısı ile üyelik işlemini başlatabilirsiniz.

Google plus hesabı açmak için öncelikle kayıt olacağmız sayfaya giriş yapıyoruz.

Google+ Üye ol

Hesap oluşturun” linkine tıklayarak kayıt ekranına giriş yapıyoruz.

Kişisel bilgiler , şifre gibi hesap oluşturmak için gerekli bilgileri girdikten sonra Gizlilik politikasını kabul ederek “Sonraki adım” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

İşlemden sonra hesap açma işlemi tamamlanacaktır. Profil düzenleme ve Url alma gibi konularda sitemizde arama yaparak ilgili resimli anlatım’larımıza ulaşabilirsiniz. Google+ kullanımı diğer sosyal mecralar’a göre biraz daha farklıdır. Paylaşım yapma, arkadaş ekleme, gönderi beğenme gibi terimler biraz daha farklı şekilde olmaktadır. Kişisel bilgilerinizin güvenliği, daha farklı kitlelere ulaşmak gibi konularda daha faydalı ve eğlenceli bir dünya sunduğunu düşünüyoruz. Sizin hala Google+ hesabınız yok mu ? başlıklı yazımızla Google+ hakkında bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Soru ve yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin. Kolay gelsin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan