Galaxy Note 5 Ekran Görüntüsü Alma

Galaxy Note 5 Ekran Görüntüsü Alma


Bir ekran görüntüsü alarak, cihazınızın ekranını resim olarak kaydedebilirsiniz. Sonra bu resmi, mobil cihazınızdan görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Samsung’un yeni telefonu Galaxy Note 5 ile ekran görüntüsü nasıl alınır ? konusuna değineceğiz. Samsung tarafından açıklanan temel özelliklere göre; Hala büyük hem de zarif metal ve cam gövdesiyle artık daha da ince. S Pen’i göz kamaştıran düz yüzeyde kullanırken telefonun çift yan tasarımlı arka kısmı elinize tam oturur.S PEN İşte Galaxy Note 5‘in başarısının sırrı… Gerçek kaleme o kadar yaklaştı ki yazı yazarken aradaki farkı hissetmeyeceksiniz bile. Elinizden bırakmak istemeyeceğiniz S Pen, hayatınızı kolaylaştırmak için daha da hünerli hale geldi.ŞARJ S Pen’i bu kadar sık kullanırken, pil ömrü canınızı sıkacak son şey olmalı… Bu nedenle daha uzun pil ömründen daha hızlı şaraja ve daha fazla şarj edebilme yöntemine kadar mümkün olan her kolaylığı sizin için sağladık.

Note 5 Ekran görüntüsü nasıl alınır ?

Ekran görüntüsü almak için birkaç farklı yol vardır. Bunlardan size kolay gelen metot’u kullanabilirsiniz.

Spen

1. Air Command menüsünü kullanarak açılan menüde “Ekran görüntüsü” seçeneğini kullanarak, ekran görüntüsünü cekebilir ve düzenleyebilirsiniz.

2. Ana menü ve Kapatma tusuna 1 saniye basılı tutarak ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

3. Google Play markete girerek ekran görüntüsü alma ile alakalı gelişmiş uygulamalar indirip kullanabilirsiniz.  Markette ekran görüntüsü şeklinde arama yaptığınız zaman birçok gelişmiş uygulamaya erişebilirsiniz.

Samsung Glaxy Note 5 hakkında ilerleyen günlerde yeni yazılar yazmaya çalışacağız. Konu hakkında veya diğer konularda sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan