Flash Player Nasıl Kurulur

Flash Player Nasıl Kurulur


Bugün sizlere Flash player yüklemesini nasıl yapacağınızı anlatacağız. Adobe Flash Player, Adobe tarafından oluşturulan, web üzerinde etkileşimli içerikleri ve uygulamaları görüntülemenize olanak veren bir yazılımdır. Flash Player uyumlu içerik (SWF ve FLV dosyaları), web’in her yerinde bulunabilir ve Flash Player, dünyadaki masaüstü bilgisayarların %98’inde yüklüdür.

Telefon, tablet ve akıllı telefonlarınızda kesinlikle olması gereken yazılım , özellikle flash oyunları açamayan veya oyunlarda sorun yaşayan kullanıcılar için kesinlikle gereklidir.

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak programımızı indiriyoruz.

 

İndirdiğiniz setup dosyasını çalıştırarak “Yükle” butonuna basınız.

Kısa süre içerisinde yükleme tamamlanacaktır.

Bu şekilde cok kısa bir sürede yükleme işlemini bitirebilirsiniz. İnternet üzerinden yükleme yaptığınız zaman bu işlem daha uzun sürmektedir. Bu şekilde kısa bir sürede yükleyerek ilerleyen zamanlarda format atmanız gerektiği zaman aynı dosya ile tekrar yükleyebilirsiniz. Versiyon güncelleme içinde dosyayı kullanabilirsiniz.

Flash player versiyonunuzu sürekli güncel tutmanız gerekmektedir.

Adobe, Flash Player’ı düzenli olarak güncelleyerek yeni özellikler veya düzeltmeler eklemekte ve sizi otomatik olarak bilgilendirerek güncellenmiş sürümü hemen yükleyebilmenize olanak sağlamaktadır. Güncellemeyi yüklemenizin istenmesinin nedeni, o anda bir güncellemenin kullanılabilir durumda olmasıdır ve Ayarlar Yöneticisi’ndeki bildirim ayarları, bir güncelleme kullanılabilir olduğu zaman her seferinde size otomatik bildirim gönderecek şekilde yapılandırılmıştır.

Flash Player’da yapılan güncellemeler, Flash Player’ın düzgün şekilde çalışmasını sağlar ve bu güncellemeler güvenlik özelliklerinde yapılan değişiklikleri veya yeni ürün işlevlerini içerebilir. Adobe, yeni bir sürüm kullanılabilir olduğu zaman, özellikle de bir güvenlik güncellemesinin yapıldığı belirtildiğinde, her seferinde Flash Player’ın en son sürümüne güncelleme yapmanızı önerir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan