Fifa 2016 Nasıl indirilir

Fifa 2016 Nasıl indirilir


Fifa 2016 demo versiyonu indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.EA Sports bu yeni seri ile daha gerçekçi bir futbol oyunu sunmaya çalışıyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Fifa’nın 2016 serisi birçok yenilik sunuyor. Futbol oyunlarında ilk defa kadın futbolcuların ulusal takımlarına yer veren oyun, Fifa hayranları tarafından merakla bekleniyordu.

 

Fifa 2016‘da oyun motorunda ciddi değişikliklere gidilmiş. Orta alanda artırılan hakimiyet ve geliştirilmiş defansif hareketler gibi yenilikler FIFA 16‘da bizi bekliyor. Bunun yanında oyundaki yıldız oyuncuların sayısı artırılıyor. Daha önaceki FIFA oyunlarında karşımıza çıkan FIFA Ultimate Team FIFA 16’da da yer alacak. Oyunun bu özelliği bize kendi rüya takımımızı kurma ve oyuncu transferleri gerçekleştirebilme imkanı veriyor. Bu modda FIFA topluluğunun bir parçası olarak diğer oyunculara oyuncular satabiliyor ve onlardan oyuncular alabiliyoruz.FIFA 16’nın gelişmiş grafiklere, dinamik aydınlatma efektlerine ve fizik modellemelerine sahip olduğu söylenebilir. Oyunu çalıştırmak için güçlü bir sisteme ihtiyacımız olacak.

Oyunu indirebilmek için Origin hesabına ve yazılımına ihtiyacımız var.

Fifa 16 demo nasıl indirilir ?

Öncelikle tamindir bağlantısına tıklayarak ilgili alana giriş yapıyoruz. Tıklayın

Açılan sayfada “Try FIFA 16 Demo before you buy!” seçeneğine tıklıyoruz.

Ea network sayfasında ” Create your EA Account” seçeneğine tıklayarak yeni hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınız varsa mevcut hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.

Son olarak “Launch Origin” seçeneğine tıklayarak Origin yazılımını indirerek program aracılığıyla oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Fifa 2016 minimum oyun gereksinimleri aşağıdaki gibidir :

  • 64 Bit Windows 7 işletim sistemi
  • 4 çekirdekli 2.4 GHZ Intel Q6600 işlemci veya 4 çekirdekli AMD Phenom 7950 ya da AMD Athlon II X4 620 işlemci
  • 4 GB RAM
  • 15 GB boş depolama alanı
  • ATI Radeon HD 5770 veya Nvidia GTX 650 ekran kartı
  • DirectX 11.0
Yorum Yap
0 Yorum yapan