Farmasi Üyelik Oluşturup Satış Yapmak

Farmasi Üyelik Oluşturup Satış Yapmak

Farmasi kazanç planları çeşitlidir. İster altınızda toplayacağınız üyeler ile prim üzerinden kazanç elde edin isterseniz doğrudan satış modelini kullanarak. Gelin sizlerle bu kazanç modellerini birlikte inceleyelim.

Farmasi üyelik sonrasında kazanç planı aslında bir ilişki ağıdır. Ağların güçlü olması güçlendirilmesi, ağlara dahil olan kişilerin güçlü bir model oluşturması kazancın artması için en önemli faktördür. Bu yüzden ağınız içine alacağınız altınızdaki üye modelini uygulayacağınız kişiyi seçerken doğru kriterlerde olduğuna çok dikkat etmelisiniz. Bu kişilerde bulunacak özelliklerden en önemlileri müşteri ile doğrudan ilgilenmek, ürünleri tanıdığı kişilere kolayca pazarlayabilecek olmasıdır. Bu şekilde güçlü kişileri altınıza danışman olarak ekleyerek satış oranlarınızı artırabilirsiniz.

Farmasi ücretsiz üyelik işlemi tamamlandıktan sonra danışman sıfatı ile tanışırlar. Farmasiye üye olan herkes sistem tarafından otomatik olarak danışman olarak tanımlanır. Alt ekibi ve kendisi toplamda 1500 TL nin altında aylık satış yapan danışmanlar Lider olarak adlandırılır. Bu Liderlik sıfatı kar oranları ve satışlar arttıkça basamak basamak artmaktadır. Sırasıyla Lider, üst lider, yönetici, müdür, direktör ve altın direktör olarak sıralanırlar. En son noktada müdür aşamasına geçerler. Bu müdürlüklerinde belirli basamakları vardır. Sırasıyla platin müdür, zümrüt müdür ve elmas müdür olarak sıralayabiliriz. Bu aşamalar gelir kar ve satış durumlarıyla doğru orantılı olarak artmaktadır.

Basamak atladıkça sadece gelir seviyeniz yükselmemektedir. Tabiki her basamakta priminiz %3 oranında artacaktır ancak buna ek olarak Farmasi tarafından da ödüllendirilirsiniz. Bu ödeller çaydanlık, akıllı telefondan tutunda arabaya kadar gitmektedir. Bu yüzden Farmasi ücretsiz üyelik kanallarını kullanarak hemen üyeliğnizi oluşturun ve ekibinizi kurun. Kazanmak için yola koyulun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan