Facebook “Teşekkür Et” Nasıl Kullanılır

Facebook “Teşekkür Et” Nasıl Kullanılır


Facebook kullanıcıları için yeni bir özellik daha duyurdu. Teşekkür et özelliği ile kullanıcılar birbirine teşekkür mesajları atmaya başladı. Ülkemizde en çok kullanıcı sayısına sahip olan sosyal medya Facebook’u açan kullanıcılar ekranlarında birçok teşekkür mesajları ile karşılaştı.

Bu özellik ile Facebook arkadaşlarınıza farklı fotograflar ,temalar ve selamlamalar ile özel teşekkür videoları hazırlayabiliyorsunuz.

Videoları oluşturmak için ilgili sayfaya girip ufak birkaç seçenekleri belirledikten sonra videonuzu kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Özelliği nasıl kullanacağınızı ve Teşekkür et’in nasıl kullanıldığını resimli anlatımla sizlere anlatacağız.

Öncelikle “Teşekkür et” sayfasına giriş yapıyoruz.

Facebook Teşekkür Et

Sayfaya girdikten sonra sol tarafta bulunan bölümden videoyu hazırlamak istediğimiz arkadaşımızı seçiyoruz.

Arkadaşımızı seçtikten sonra sayfanın altına inerek Selamlama ve fotoğraf seçimini yapıyoruz.

 

Düzenlemeleri bitirdikten sonra Videoyu Paylaş seçeneğine tıklayarak paylaşımınızı yapabilirsiniz.

Ayrıca paylaştığınız videonun gizlilik ayarlarını ve videoda göndermek istediğiniz mesajları da seçebilirsiniz. Örneğin özel birine teşekkür videosu hazırlıyor ve bunu kimsenin görmesini istemiyorsanız gizlilik ayarlarından sadece göndermek istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz. Facebook teşekkkür mesajı , tebrik kartı gönderme işlemini bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan