Facebook Sayfa Adı Değiştirme

Facebook Sayfa Adı Değiştirme

Son zamanlarda, popülerliğini ve kullanıcı sayısını iyi arttıran  Facebook, birçok gruba ve sayfaya da ev sahipliği yapıyor. Facebook’ta sayfa sahipleri için, hazırladığımız bu yazıda, sizlere Facebook’ta sahip olduğunuz bir sayfanın adını değiştirmeniz için yapmanız gerekenleri, anlatmaya çalışacağız.

Bilindiği üzere birçok sayfaya ev sahipliği yapan Facebook, sayfa sahipleri içinde uğraşarak çeşitli seçenekler çıkartıyor. Facebook’ta bir seçenek olan sayfa ismi değiştirme, sayfa ismini değiştirmek isteyen, sayfa sahipleri için kullanılıyor. Dilerseniz, Facebook sayfa ismi değiştirme işlemlerini, adım adım ayrıntılı bir şekilde anlatmaya geçelim. Eğer sizde Facebook’ta bir sayfaya sahipseniz ve ismini değiştirmek istiyorsanız, Öncelikle sayfa isminizi değiştirme, talebinde bulunmalısınız. Yazıyı okumaya devam ederek, nasıl talepte bulunabileceğinizi benimseyin.

Facebook Sayfa Adı Değiştirme Talebi

  Öncelikle net ve kesin bir sonuç elde etmek istiyorsanız, bazı hususlara dikkat etmelisiniz. İlk ve altın madde olarak, asla ve asla yeni sayfa adınızda, genel ifadeler kullanmayın. Bu duruma örnek verecek olursak, (Müzikler, Videolar, Popüler) gibi ifadeler, kullanmamaya büyük özen gösterin. İkinci bir husus olarak, yeni sayfa isminizi, sayfa içeriğini değiştirecek, bir isim seçmeyin. Üçüncü bir husus ise, yeni sayfa adınızda, herhangi bir siyasi ifade bulunmasın ve içeriklerinizde de buna dikkat edin. Eğer bu hususlara dikkat etmezseniz, muhtemelen olumsuz bir dönüt gelecektir. Eğer dikkate alırsanız, muhtemelen geri dönüş olumlu olur ve sayfa isminizi değiştirme işlemini, başarıyla tamamlarsınız.

Facebook Sayfa Adı Değiştirme Onay

Yukarıda da belirttiğim gibi, 3 hususa dikkat edin. Özellikle 3. belirttiğim husus çok önemli. Bırakın sayfa ismini değiştirmeyi bu gibi konularda başınız belaya girebilir. Onun için dikkatli ve özenli bir isim seçimi yapın.

Facebook Sayfa Adı Değiştirme İnceleme

Size inanıyorum ki ilk talebinizde, başarıya ulaşacaksınız ve kolayca sayfa isminizi değiştirme işlemini, tamamlamış olacaksınız. Son olarak da altını çizmemde büyük yarar olduğunu düşünüyorum. Sayfa isminizi sürekli değiştirme talebinde bulunursanız, bir süre sonrasında tüm kurallara ve hususlara dikkatte etseniz, geri dönüş olumsuzlaşmaya başlayabilir. Bunun için sayfa isminizi, iyice düşünüp, kararlaştırarak değiştirme talebinde bulunun. Aksi taktirde bir daha değiştirmek zorunda kalabilirsiniz ve bu sefer geri dönüş, olumsuz olabilir.

Bu konuyla alakalı; Facebook Sayfa Birleştirme Nasıl Yapılır öğrenmek isterseniz yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan