Facebook Profilime Kim Baktı 2020

Facebook Profilime Kim Baktı 2020

Merhaba Dostlar, adeta sosyal medyanın kralı diyebileceğimiz Facebook zaman geçtikçe dahada güçleniyor, milyonların kullandığı ağda profilinize günden kaç kişi giriyor, ne yapıyor, neye bakıyor, hangi dakikalar arasında hangi günler daha çok kişi giriyor gibi detayları da öğrenmek isteyen kişi sayısı da oldukça fazla olmasını google’da çıkan aramalardan görmekteyiz. Bugün bizde bu konuyu ele alarak sizlere facebook profilimi kimler görmüş, kimler giriyor gibi sözcüklere gelin birlikte detaylı olarak bakalım:

Facebook Profilime Kimler Bakıyor?

Facebook, google’da bir isim arattığınızda genelde seo açısından en üst sıralarda yer almasıyla birlikte bir kişi bulmak için en iyi sosyal medya diyebiliriz, günde milyonların girdiği ağda ismini arattığınız kişi neredeyse %80 vardır diyebilme ihtimalimiz yüksek, genelde küçük yaş kesimi ve gençliği geçmiş orta seviye yaşlı kişilerin kullandığı bir ağ haline gelen facebook’ta genç kesimde birbirlerini bulmak için kullanıyor diyebiliriz. Herhangi bir evlilik programında görmüş olması ve sizi araması veya okulunuzda sizi görüpte bulmak istemesi gibi olaylar nedeniyle ilk olarak facebook üzerinden kişi bulma aşamasına geçildiğini söyleyebiliriz.

Facebook Profilim Gizli Olsa’da Çıkar Mı?

Facebook gizlilik ayarlarıyla ilgili birçok konu önümüze çıkmakta, siz profilinizdeki paylaştığınız gönderiler arkadaşlarınıza açık olsa dahi isim olarak arama kısmına sizi arattığınızda sizi herkes bulabilir, lakin google üzerinden arattığında bir engelleme yaparak isminizin google’da facebook linkini kaldırabilmektesiniz. Bu şekilde sizi bulmak biraz daha zorlaşacaktır.

Facebook Profilime Kimler Bakmış? (2020)

Gelelim asıl konumuza, Facebook profilinize kimler bakmış öğrenmek için bir çok uygulama veya internet sitesi mevcut lakin bunların ne kadar doğru ne kadar yanlış gösterdiğine dair pek bir bilgimiz yok. Şimdi sizlere bir uygulama sayesinde profilinize kimler bakmış öğreneceğiz.

Öncelikle marketimize “profile kim baktı” yazıyoruz ve ekranda göründüğü üzere olan uygulamayı indiriyoruz.

İndirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak, facebook ile giriş yap kutusuna tıklıyoruz.

Facebook Profilime Kim Bakmış

Daha sonra uygulama biraz beklettikten sonra sizin profilinize kimler bakmış kronolojik bir şekilde sonuçlandırarak gözünüzün önüne getirecektir. Bu işlem en son bakan 200 kişi için geçerli olduğunu da söyleyelim.

Facebook Profilimi Kim Görmüş

Facebook Uygulama Kaldırma Nasıl Yapılır?

Facebook’ta kim profilime bakmış uygulamasını kaldırmak isterseniz ayarlar bölümüne girerek o menüden uygulamalar içerisine tıklayın daha sonra hangi uygulamayı kaldırmak isterseniz onun üzerine gelerek erişimi iptal et kutucuğunu işaretlerin, onay verdikten sonra uygulamanın tamamen hesabınıza olan bağı kopacaktır.

Facebook Uygulama Kaldırma

Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur ? öğrenmek isterseniz ziyaret etmeyi’de unutmayın. 🙂

Yorum Yap
0 Yorum yapan