Facebook Ölen Kişinin Hesabını Nasıl Alınır?

Facebook Ölen Kişinin Hesabını Nasıl Alınır?

Facebook’ta Ölen Kişinin Hesabı Nasıl Alınır 2020 sorusuna bu yazımızda cevap bulacaksınız. Hakkı rahmetine kavuşan kişilerin yakınları, arkadaşları veya eşleri dostları hiç farketmez kişisel hesaplarını almak ister. Bu arada kişinin ölümü belirsizse bu Facebook hesabını polis de almak ister. Peki Facebook Ölen Kişinin Hesabı Nasıl Alırım? yazısına geçeden önce Facebook Canlı Yayına Konuk Nasıl Alınır? adlı yazımızı incelemeyi unutmayınız.

Facebook Ölen Kişinin Hesabını Nasıl Alırım?

Facebook gizlilik ve hesap şartlarına bakındığımız zaman kişinin hesabını almak istiyorsak iki yöntem bizim karşımıza çıkıyor. Bu iki yöntemin ekstra bir yolu daha vardırki buda Facebook hesabını çalmaktır. Öncelikle Facebook Hesap Nasıl Çalınır incelemek için tıklayınız. Facebookda ölen kişinin hesabını almanın en kolay yolu şifresini bilmektir ancak şifresini bilmediğiniz bir hesabı almanın ilk yolu hastanın öldüğüne dair raporu tarayıcı ile bilgisayara aktarıp(bunu aktarmayıp telefon kamerası ile çekebilirsiniz.) daha sonra facebook ile iletişim haline geçerek durumu izah edip yakını olduğunuza facebook çalışanlarını ikna etmelisiniz.

Hesabı almanın bir diğer yolu ise şifreyi unuttum diyerek çıkan senaryodaki alanları uygulamanızdır. Ölen kişinin kimlik fotoğrafını gönderirseniz facebook çalışanları sizlere gayet yardımcı olacaklardır. Ancak şunu unutmayınız ki facebook hesap çalma kötü bir kullanımdır. Önerdiğimiz yöntem facebook yetkililerine mail atıp durumu düzgün bir şekilde izah etmenizdir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan