Facebook Hesabı Nasıl Çalınır? – Cevrik

Facebook Hesabı Nasıl Çalınır? – Cevrik

Facebook büyük bir sosyal medya ağı olunca dünyada birini aramak isterseniz genel olarak bulabilirsiniz, çünkü baya geniş kitleleri hitap etmesinden herkes kullanıyor diye tabir etsek yeridir. Durum böyle olunca hesap çalmak isteyen kişi sayısı da bir o kadar fazla. Hesap nasıl çalınır diye soracak olursanız yazımızın devamında tüm detayları söyleyeceğiz…

Facebook Hesabı Çalmak

Facebook hesabı çalmak o kadar basit bir iş değildir, ama yapanlar var bunlar nasıl beceriyor diyecek olursanız var el betteki ama bazıları sırf o işi meslek edinmiş kişiler bazı kişiler ise bizim şimdi verecek olduğumuz yöntemleri deneyerekten hesap çalıyorlar.

Facebook Hesabı Nasıl Çalınır?

Facebook hesabı çalmak için öncelikle şifre kırma yöntemimizi deniyoruz, bu yöntemin detaylarını nasıl bulurum nereden ulaşırım derseniz sizi şu konumuza yönlendirebiliriz: Facebook Şifre Kırma

Yazımıza girdikten sonra farklı kişinin Facebook hesabını ele geçirmek yani çalmak için sizlere anlatmış olduğumuz tüm yöntemleri deneyin. Ancak hala bir çözüme ulaşamadım diyorsanız yapacağınız diğer yöntemler şu şekilde.

Facebook Hesabı Ele Geçirme

Facebok hesabında şifre kırma işlemini denediniz ama bir işe yaramadı diyorsanız yapacağınız diğer yöntemlerden bir tanesi eğer kişi arkadaşınız ise telefonunu ele geçirin ve telefon üzerinden facebook hesabına girerek e posta adresini değiştirin ve kendi mail adresinizi yapın. (Kendi dediysek fake olan bir hesabınızı) Daha sonra kendi telefonunuz aracılığıyla bu mail adresini doğrulayın ve artık şifremi unuttum sayesinde değiştirmiş olduğunuz hesaptaki mail adresini girerek yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Eğer kişi kendi arkadaşınız değilse işlem biraz zor çünkü ya o kişinin bilgisayarına virüs atmanız gerekiyor ya da sahte bir uygulama sayesinde hesabını ele geçireceksiniz. Son bir yöntemi ise o kişinin mail adresini çalmak. (sanırım en kolay yöntem bu)

Mail adresine ulaştıysanız geri kalan işlem çok kolay olduğunu biliyorsunuz.

Şimdi hesabı patlatmanın tam sırası değil mi ?

Kalın sağlıcakla, yeni yazılarımızda görüşmek üzere…

Yorum Yap
0 Yorum yapan