Facebook Görüldü Uyarısı Nasıl Kapatılır

Facebook Görüldü Uyarısı Nasıl Kapatılır


Merhaba arkadaşlar. Facebook’ta “Görüldü” uyarısının görülmesini nasıl engellerim şeklinde birçok sorular almaktayız. Bu işlem için tarayıcılarda birçok eklenti bulabilirsiniz. Google Chrome tarayıcılarda kullanabileceğiniz başarılı bir eklenti ile bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatalım.

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak eklentiyi indiriyoruz. Eklenti otomatik olarak indirilerek tarayıcımıza eklenecektir. Bunun için gerekli izinleri vermeniz yeterlidir.

Linke giriş yaptıktan sonra “Chrome’a Ekle” seçeneğine tıklıyoruz.

Facebook Unseen

Eklentiyi yükledikten sonra tarayıcıyı yeniden başlatıyoruz. Daha sonra Facebook sohbet penceresini açarak test edebilirsiniz. Eklentiyi kurduktan sonra Facebook’ta size gönderilen mesajları dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz. Karşınızdaki kullanıcıya kesinlikle , “Görüldü” uyarısı görünmeyecektir. Kısacası eklenti sayesinde mesajlarınızın okunduğu görülmeyecektir.

Facebook Unseen güvenle kullanabileceğiniz bir eklentidir. Hesabınızda sizden habersiz herhangi bir etkinlik olma ihtimali yoktur. Mesaj kontrollerini yaparak okundu bilgisini engellemekten başka bir görevi yoktur.Genel anlamda “Facebook unseen” sohbet okundu eklentilerini engellemede kullanılan en basit ve etkili yollardan biridir. Eklenti’nin kodlama yapısı oldukça basit ve etkili olduğundan tarayıcınızın ve internetinizin çalışmasında herhangi bir yavaşlık veya sorun yaratma ihtimali yoktur. İşlemi eklentisiz ve programsız yapmanın’da birçok yolu var fakat bu sizler için biraz karmaşık olabilir. Eklenti hakkında sorun yaşayan kullanıcılar yorum gönderirse yardımcı olabiliriz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan