Facebook Gizli Resimler Nasıl Görüntülenir?

Facebook Gizli Resimler Nasıl Görüntülenir?

Merhaba Facebook’u sürekli olarak takip eden ve hiç ayrılmayan dostlar, yeni bir bilgi geldiğinde direk sosyal medya’ya facebooktan göz atmaya başlayanlar veya yeni son dakika haberlerini facebook ağı ile öğrenen kişiler, artık facebook’un kurdu olmuş durumdayız ancak bazı çakallık yöntemlerini bilmeyen arkadaşlarımız mevcuttur onlar içinde bu yazılarımızı incelemeleri yararlı birkaç bilgi daha öğrenmelerine katkı sağlayacaktır.

Bugünkü yazımızda bu çakallıklardan bir tanesi olan eğer bir kişinin profili gizli ise onun resimlerini nasıl görebiliriz diyenler için gelsin.

Facebook Gizli Resimleri Görme

Facebook’ta gizli resimleri görebilmek için birkaç kurnazlığa ihtiyacımız olacak bunun için ya hiç uğraşmayıp arkadaşlık isteği gönderip onaylamasını bekleyeceğiz ya da yapmamız gereken işlem ilk olarak o kişinin arkadaşlarını incelemek olacak. Eğer arkadaşları’da gizli ise bu işlemi maalesef yapamayacağız bu resimleri bir ihtimal instagram ağından farklı bir hesap açarak takip isteği gönderip yapabilirsiniz.

Eğer arkadaş listesi açık ise o arkadaşlarından gizli resimleri olan kişinin resimlerini görme ihtimaliniz var tüm arkadaşları tek tek inceleyeceksiniz ama sonuca ulaşacağınızı düşünüyoruz.

Eğer instagram’da paylaşılmış bir resim otomatikmen facebook’tada paylaşılıyor ise o resim zaten gizli değil herkese açık bir şekilde karşımıza çıkacak ve inceleyebileceğiz.

Bu işlemleri yapamıyor isek son çara o kişiyi google üzerinden veya diğer sosyal medya ağları üzerinden aramak olacaktır, belki oralardan birkaç şey yakalayabilirsiniz. 🙂

Ayrıca Facebook Şifre Kırma İşlemi isimli yazımızı inceleyerek hesap şifresi kırmayı öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan