Facebook Fotoğrafları Nasıl İndirilir

Facebook Fotoğrafları Nasıl İndirilir


Facebook’tan fotoğraf nasıl indirim şekline sorular’a cevap olması açısından “Facebook’ta fotoğraf nasıl indirilir ?” konusunda resimli bir anlatım sunacağız. Facebook’tan fotoğraf indirmek için yapmanız gereken işlem oldukça basit. Bilgisayar veya telefonda resim indirmek için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Bilgisayarda nasıl indirilir ?

İndirmek istediğiniz fotoğrafı açtıktan sonra fotoğrafın hemen altında bulunan “Seçenekler” e tıklayarak “İndir” seçeneğine tıkladıktan sonra fotoğrafınız inmeye başlayacaktır.

Telefonlarda nasıl indirilir ?

Android ve ios telefonlarda fotoğraf indirmek için;

Fotoğrafın hemen üstünde bulunan ayarlar simgesine tıklıyoruz. açılan menüde “Fotoğrafı kaydet” diyerek dilediğiniz resimleri indirebilirsiniz.

Facebook fotoğraflarının indirilmesini engellemek için birçok sorular almaktayız, fakat şimdilik böyle bir özellik yoktur. Facebook üzerinden paylaşmış olduğunuz resimler, eğer gizlilik ayarlarınızı yapılandırmadıysanız görme yetkisi olan herkes tarafından indirilebilir. Bu konuda bir güvenlik endişeniz varsa eğer, Fotoğraflarınızı arkadaşlarınızdan başka kimsenin görmemesi için ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz. Bu konuda sitemizde arama yaparak ilgili resimli anlatımın yapıldığı konuya ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Yorum Yap
0 Yorum yapan