Facebook Arkadaş Hilesi 2020

Facebook Arkadaş Hilesi 2020

Merhaba facebook’un sıkı kullanıcıları, facebook ile aranız iyidir inşallah, sitemizi’de arada ziyaret etmeyi unutmadığınızı düşünerekten bugün sizlere tam aradığınız soruya cevap vermek için  geldik, facebook’ta arkadaş kasma işlemi nasıl yapılır? diye soruyorsunuz bu işlemin size nasıl yapıldığını anlatacağız.

Facebook’ta arkadaş kasma işlemini yapmak için birden fazla yöntem mevcuttur gelin bu yöntemleri inceleyelim ilk önce;

Facebook Arkadaş Kasma

Facebook’ta arkadaş kasma işlemini yapmak için öncelikle ilk yöntem olarak farklı bir hesap açıyorsunuz (kız hesaplar tercihimizdir) daha sonra #takip #takipet #beğen gibi etiketleri inceleyerek birkaç erkek veya kız hesaba arkadaşlık yolluyorsunuz, bu işlem üç sayılı rakamlara ulaştıktan sonra size geri gelen arkadaş sayısı daha’da çoğalacaktır.

Aynı işlemi eğer sitenize hit getirmek için arkadaş çoğaltacaksanız yabancı olarak #follow #followme gibi etiket ya da kullanıcı gruplarına girerek buradan birçok arkadaş kasabilirsiniz. (Biz denedik ve 5 bin arkadaş yaptık 1 ayda 🙂 )

Facebook Arkadaş Kasma Hilesi

Bu yöntemden sonra ikinci bir yöntem ise arkadaş kasma hileleri ancak biz bunları size asla ve asla önermiyoruz çünkü bu işlemi yaparken sizde kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyecektir, böyle olunca’da hesabınızın güvenliği elinizden gitmesi anlamına gelmektedir, ama yok abicim ben yinede kullanacağım ver sen hileyi dersenizde;

  • https://arkadas.begen.co/
  • http://www.intifada1453.net/likebom/
  • https://takipci.begenihilesi.com/

şu yukarıda yer alan adresleri inceleyebilirsiniz, ancak bu adreslerin “cevrik.com” ile hiçbir alakası bulunmamaktadır ve yapacağınız işlemlerden “cevrik.com” sorumlu tutulamaz.

Facebook Arkadaş Kasma 2020

Facebook arkadaş kasma yöntemlerinin hem doğal olanını gösterdik hemde hile şeklinde nasıl arkadaş kasılacağı hakkında gerekli linkleri verdik ancak facebook’un bu konuda belli bir sınırı olmasından dolayı arkadaş kasarken “hadi ben hemen 5 bin kişi yapayım ya” demeyin çünkü olmayacak ve sınıra takılacaksınızdır bu yüzden yavaş yavaş mesela günlük 200 kişi olarak işlem yapmayı deneyin, 1 gün ara verin ve bir sonraki gün yine 200 kişi yapın, işlemi bu şekilde ilerletin. Bu durumda’da uyarı alırsanız kişi sayısını daha’da aşağıya indirin: 100 / 50 gibi rakamları deneyerek bu işlemi gerçekleştirin, hesabınızın kapatılma gibi bir olasılığı’da aklınızdan çıkmasın.

Ayrıca benzer yazılarımızdan bir tanesi olan Facebook Şifre Kırma İşlemi nasıl yapılır tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan