Eylül Ayı Android Uygulamaları

Eylül Ayı Android Uygulamaları


Digify Dosya Paylaşım Uygulaması

Digify uygulaması ile , arkadaşlarınızla dosyalarınızı güvenle paylaşabilirsiniz. Uygulamaya yüklediğiniz dosyalar üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yaparak belirlediğiniz arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Dropbox üzerinden çalışan uygulama ile paylaşım koşullarını ve yetkilerini değiştirebiliyorsunuz.

Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dosyalarınızda paylaşım süresi dahi belirleyerek dosyalarınızın tam güvenliğini koruyabilirsiniz. Dropbox paylaşım özellikleri sizin için yetersiz geliyorsa bu uygulama tam size göre. Kolay kullanıma sahip arayüz ile kullanışlı bir hal alıyor.

Dosya paylaşımı için uygulamayı şiddetle tavsiye ediyoruz.

İNDİR: Digify

Turuncu Levye Oyunculara özel

Uygulama ile PC ve konsol oyunları hakkında haberler , incelemeler ve videoları takip edebilirsiniz. Birçok oyunseverin bildiği Turuncu levye sitesinin bütün bilgilerine bu uygulama sayesinde erişebiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanımı oldukça kolay ve başarılı bir arayüze sahip. Uygulamaya üye olarak ücretsiz olarak bütün içeriklere erişebilirsiniz. Ayarları kendinize göre yapılandırarak en son gelişmeleri istediğiniz gibi takip edebilirsiniz.

Oyun tutkunlarına şiddetle tavsiye ediyoruz. Uygulamayı android cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Oyuncular için vazgeçilmez bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İNDİR: Turuncu Levye

Bolt Mesajlaşma Uygulaması

Bolt , çok başarılı bir mesajlaşma uygulamasıdır. İnstagram tarafından geliştirilen birçok özelliği bu uygulama ile bulabilirsiniz. Telefonunuzun görsel mesajlaşma özelliğini , bu uygulama ile zenginleştirebilirsiniz.  Arkadaşlarınızla Fotoğraf ve video paylaşımını daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Uygulamanın Snapchat ile benzerliğinden dolayı bu uygulamayı kullananlar daha kolay bir şekilde kullanabilir. Bolt uygulaması kulanıcılarının profiline erişebilir ve uygulama ile mesajlarınızı daha renkli hale getirebilirsiniz.

Uygulama Özellikleri:

  • Telefonu sallayarak hızlı bir şekilde istenmeyen mesajları silmek.
  • Sevdiğiniz arkadaşlarınıza özel favori listesi hazırlama.
  • Tek dokunuşla fotoğraf ve video çekme özelliği.

İNDİR: Bolt

Yorum Yap
0 Yorum yapan