Eski Atari Oyunları Mobil

Eski Atari Oyunları Mobil


Çocukluğunu atari salonlarında geçirmiş insanların hatırlayacağı, o günlerin popüler atari oyunlarını sizlerle paylaşacağız. Günümüz gençliği bu oyunlar’a baktığı zaman çok garip gelebilir ama bir zamanlar bu oyunları oynamak için herşeyi yapan bizler için bu oyunlar büyük önem taşımaktadır. Hergün yenilenen ve çok farklı boyutlara ulaşmış oyun sektörü eski oyunların bağımlılığını ve heyecanını vermemekte. Sizler için seçtiğimiz bu oyunlar sizleri bambaşka duygu’ya sürükleyecek.Futbol, dövüş, aksiyon, macera vb. farklı oyun kategorilerinde olan fakat genel anlamda arcade yani atari oyunu olarak geçen en popüler oyunlar listemize göz atarak, sizler de bu oyunları Android ve iOS mobil cihazlarınıza indirebilir ve oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

İşte sizler için seçtiğimiz atari oyunları. Linklere tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz

Metal Slug 3

Atari salonlarında en çok jetonlarımızı harcadığımız oyunların başında Metal slug 3 geliyor. Oyunu android ve ios cihazlarınız için indirebilirsiniz. Oyun atari salonlarında oynadığımız versiyonla tamamen aynı durumda.

Atari salonlarında en fazla jeton attığımız oyunlardan bir tanesi olan Metal Slug 3 için de çıkartılan mobil versiyonlar sayesinde Android ve iOS mobil cihazlarımız üzerinde nostalji yapabiliyoruz. Oyunun tek farkı istediğiniz bölümü seçerek ilerleyebilirsiniz. 90’lı yılların en popüler oyunlarından biri olan metal slug’u listemizin başında tanıtmak istedir. Atari salonlarının keyfini vermese de mobil versiyonu ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirmek için linki kullanabilirsiniz.

King of Fighters ’97

Dönemin en popüler dövüş oyunlarından biri olan King of Fighters mobil versiyonu da oldukça başarılı bir şekilde uyarlanmış. Oyunun en güzel yanı Bluetooth özelliğini kullanarak arkadaşlarınızla karşılıklı olarak oynayabiliyorsunuz. Hem Android hem de iOS versiyonları yaklaşık 6 TL gibi bir ücretle sunuluyor.

Dövüş oyunu meraklılarına şiddetle öneriyoruz.

Street Fighter 4

Yıllardır hayatımızda olan ve üzerinden büyük bir zaman geçse bile Ken, Ryu , Blanka gibi efsane karakterleri ile unutulmayan bir dövüş oyunu olan Street Fighter 4’ü bilmeyen yoktur heralde. Her yaştan oyuncuya hitap edebilecek oyunda 14 farklı dövüşçü ve 11 farklı dövüş pisti bulunuyor. Ayrıca sunulan kontrol sistemini ekran üzerinde istediğiniz yere taşıyarak en rahat olacağınız şekilde ayarlayabilmek de mümkün

Ken, Ryu, Blanka, Chun Lee ve diğer popüler dövüş karakteriyle yıllardır hayatımızda olan Street Fighter, Dünyanın en iyi dövüş oyunlarından bir tanesi. Günümüzde hala devam eden ve hatta çıkmak üzere olan Street Fighter 5’e rağmen, atari salonlarında oynadığınız o eski halini özlediyseniz sizi bu oyuna alalım.

Oyunun şimdilik sadece ios versiyonu bulunmaktadır.

iPhone ve ipad cihazlarınız için oyunu aşağıdaki linki kullanarak indirebilirsiniz..

Sizlerde bu döneme ait atari oyunlarını bizlerle paylaşabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Yorum Yap
0 Yorum yapan